Hmm problem z anonimami i zjebami

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie
Jako moderator mam ostatnio sporo pracy, nie wiem czy wszyscy zauwazaja co jakis czas pojawiajace sie beznadziejne tematy, albo wypowiedzi "ITELIGENTOW" jezdzacych np. Polonezami, fordami albo honda CRX. Moze jednak przejdziemy na dzialanie forum klubowego albo przynajmnije forum z ktorego koszystaja osoby zarejestrowane ? co wy na to ?
  
 
Osobiście uważam że zamknięcie się tylko i wyłącznie w gronie zarejestrowanych użytkowników strasznie okroi nasze Forum... Ja wielokrotnie piszę na przykład na Forum Opla i mam nadzieję że oni też się nie "pozamykają"...
Im więcej różnych ludzi, informacji i spostrzeżeń tym lepiej...
  
 
Hmm... mimo wszystko moim skromnym zdaniem nie powinieneś ograniczać dostępu anonimom (chyba że skala tego zjawiska osągnie jakieś monstrualne rozmiary).
Dupków i przygłupów nigdy nie będzie brakowało
ale jeżeli każdy -klubowicz i normalny użytkownik zignoruje głupią prowokację czy idiotyczny tekst to i takiemu jełopowi się odechce
Zauważ że najwięcej odpowiedzi (nie zawsze mądrych i na poziomie) na róznego rodzaju forach jest właśnie pod głupimi i prowokacyjnymi tematami.

ZERO TOLERANCJI DLA PAJACÓW!!

Pozdrawiam G
  
 
ja nie mam ni przeciwko kasowaniu tych postow ktore uznam za nie odpowiednie ale chciałem zasiaegnac waszej opinii i wiedziec jakie jest wasze zdanie an ten temat.
  
 
Nie wiem czy to ode mnie dostałeś wiadomość o Panie CRX, ale uważam że forum powinno być otwarte. Raz wtygoniu , lub raz na dwa tygodnie należy takie posty kasować, tak by wszyscy m,ogli napałać się głupotą tych osób. My ze swojej strony jako członkowie klubu powinniśmy powiadamiać cię o każdym takim poście, a ty co jakiś czas usunąć natreta.... i tak niech zostanie Co wy na to???

  
 
Widze, ze jestescie wytrwali w swoim postanowieniu. Jedyny klub z dostepem anonimowym do forum

pozdr.
  
 
Przecież jak ktoś zachowyje się jak k r e t y n, to robi tym krzywdę sobie, nie komuś innemu.
Olać i już, jak przegnie za bardzo to podejrzewam, że nie będziesz potrzebował niczyjej zgody na to, by go usunąć
A puki co swoboda wypowiedzi i wolny dostęp tylko działa na korzyść tego forum.

(Mam jakiś problem z logowaniem się...???)
Darek - mswalcza
 
 
Panowie mi nie przeszkadza kasowanie postów, ale po prostu chciałem znać waszą opinię, spoko to wszystko zostaje po staremu, a ja od czasu do czasu pokasuje sobie jakiś idiotów
  
 
Tylko Lasombra nie rób tego od razu, niech wszyscy zobaczą jakich mamy dziwaków w społeczeństwie
  
 
Zgadzam się z mswalcza

czasem pomagają mi rozładować napięcie w pracy
  
 
A może byś tak opatrywał takie spamy jakims znakiem ostrzegawczym...?? Trzeba by zamiścić w legendzie forum co rozumiemy np. pod znaczkiem młotka - Uwaga tekst od młotka.
Wtedy zakładam że będziemy omijać takie spamy a jak gośc będzie się produkować to go wtedy ciach..
  
 
dopre dobre
  
 
zgadzam sie z mswalcza, a co za tym idzie z Krzyskiem