Problemy z otwieraniem strony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zdaza sie, ze wyskakuje taki komunikat na czystej stronie:
Warning: Too many connections in /home/domeny/index.php on line 3
ERR: db failure
  
 
Popieram coraz częściej wyświetla mi się "coś" takiego ,jush sam nie wiem na jaki adres mam wchodzić (teraz jestem na: http://republika.pl/klub_espero/) pomóżcie!!!!
  
 
To nie wina republiki na ktorej jest strona ale domeny bo republika zawsze dziala.. hmm wiecie darmowe rzeczy maja to do siebie ze nie sa super jakosci
  
 
To i ja znowu się dokładam !
W domowym kompie nie otwiera mi się również nasza strona, a w pracy dzisiaj rano logowałem się ze 20 razy, aż franca zaskoczyła !
Pojwiał mi się również ten sam komunikat, który napisał Ptaszyna, ale teraz to nie ma już nic !
Dobrze, że chociaż jest "Motonews" . Tu działa poprawnie (na razie ?) i mogę Was "widzieć i słyszeć" !!!!!!!!
  
 
Co do tego komunikatu Ptaszyny...

Z tego co zauwazylem to NIESTETY albo host domeny albo server ma ograniczona ilosc polaczen z danego IP lub przedzialu IP.
Jak jakims cudem laczy sie kilka osob z podobnych IP to server odbija i pokazuje taki wlasnie komunikat...

Co do domeny....
Proponowalbym dac jeszcze dodatkowo jakies inne adresy.. typu prv.pl / w.pl / z.pl itd.... moze to nie jest dobre ale przynajmniej zawsze jedno z nich dziala
  
 
Ta "choroba" Naszej strony już się zadomowiła nawet w kompie w pracy. Nie mogę wcale otworzyć strony, tylko Motonews !
  
 
Mam identyczny problem jak przed mówcy
  
 
A mi wszystko działa...tylko wczoraj był błąd...internal serwer fail...czy jakoś tak.
  
 


Dzisiaj w pracy wogóle nie chce mi stronka ruszyć, żadnego błędu, tylko się nie ładuje

  
 
Republika na której jest umieszczona nasza strona działa ZAWSZE!
Więc jeśli nie możecie wejść przez www.espero.of.pl to wchodzcie przez www.republika.pl/klub_espero