Fotoradarowy komunikat

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dla jadących na LOB PARTY by nie zrobić sobie jednej z droższych fotografii :

- trasa nr 8 (Warszawa-Wrocław) w miejscowości Syców
- trasa nr 12 ( Poznań-Łódź) w miejscowości Zduny, zaraz za Kaliszem ( nieopodal stoją kartonowi stóże prawa, Dra to ten odcinek zabawy z bawarką przy powrocie z ostatniego Słoku
- trasa nr 12 (j.w) w podobno Gądkach koło Poznania , ale to by musieli pyrlandczycy potwierdzić
  
 
W Gadkach tylko przenosny... 200m dalej radiowoz... mandaciki na poczekaniu

  
 
Cytat:
2004-10-07 23:16:18, DrA pisze:
W Gadkach tylko przenosny... 200m dalej radiowoz... mandaciki na poczekaniu



no to wychodzą frontem do klienta, obsługa ekspresowa
jak to mówią: "klient nasz pan"

ale we wcześniejszych przypadkach niestety długi okres oczekiwania na fotografię
  
 
jeszcze TUTAJkilka lokalizacji
Pozdr. i do zobaczonka za kilkanaście godz.
  
 
Na trasie Gliwice -Bytom + 50km na Wrocław jeździ zielony peugot 307 combi (ciemna zieleń -butelkowa) i posiada kamerę lubią podpuszczać podjeżdzają pod tył byś przyśpieszył i już cię mają
  
 
Cytat:
2005-03-15 09:48:12, panoni pisze:
Na trasie Gliwice -Bytom + 50km na Wrocław jeździ zielony peugot 307 combi (ciemna zieleń -butelkowa) i posiada kamerę lubią podpuszczać podjeżdzają pod tył byś przyśpieszył i już cię mają



w centrum gliwic tez sie bawia
  
 
na takich sqrwieli co podpuszczają jest jedna metoda (by prowo) dać im podjechać pod samą dupę i zrobić im ostrego stopa

ale by im łyso było jakby się w dupę wpasowali

jedynka między piotrkowem a częstochową (jadąc od piotrkowa zaraz za radomskiem pierwsza polna przecinka ograniczenie do 70)
Najczęściej w niedziele po południu ustawiają przenośny i koszą potężnie. Trzeba pamiętać, że zazwyczaj ustawiają radar na maksymalne wykroczenie (50 +) czyli jak jest 70 to 119 jedziesz ni nic ci nie przychodzi... do mnie przyszło 124 za 400 (ulgowo) i 10 pt.

  
 
A slyszeliscie o montazu nowych Bramek na 7. To bedzie jazda zolwiowa Bedzie trzeba robic przymusowe postoje miedzy nimi na jakis ......
  
 
Cytat:
2005-03-15 10:36:18, dARTi pisze:
na takich sqrwieli co podpuszczają jest jedna metoda (by prowo) dać im podjechać pod samą dupę i zrobić im ostrego stopa :l


..........ja znam inną metodę....puścić ich przodem i niech sobie jadą
  
 
Cytat:
2005-03-15 10:36:18, dARTi pisze:
na takich sqrwieli co podpuszczają jest jedna metoda (by prowo) dać im podjechać pod samą dupę i zrobić im ostrego stopa :l


..........ja znam inną metodę....puścić ich przodem i niech sobie jadą
  
 
Cytat:
..........ja znam inną metodę....puścić ich przodem i niech sobie jadą



a następnym razem będzie takiemu mało że go tylko puściłeś anie zjechałeś do rowu żeby mógł szybciej pojechać......

wg mnie to bardzo zła rada - jak się takim ch....m zaj.....nym nie przytrze nosa od czasu do czasu to się tak rozbestwią że nie da się już normalnie jeździć,

pokupują sobie szybkie samochody za przekręconą kasę i myślą że mają drogi na własność jako tor wyścigowy - niech frajerzy grają sobie w Need For Speed a nie ryzykują życiem innych niewinnych ludzi

oooo, bo mnie strasznie denerwują...!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
..........ja znam inną metodę....puścić ich przodem i niech sobie jadą



Dokładnie. A co to przeszkadza.

Cytat:
a następnym razem będzie takiemu mało że go tylko puściłeś anie zjechałeś do rowu żeby mógł szybciej pojechać......



Malo ? I co zrobi ? Nie przesadzasz kolego ?

Cytat:

wg mnie to bardzo zła rada - jak się takim ch....m zaj.....nym nie przytrze nosa od czasu do czasu to się tak rozbestwią że nie da się już normalnie jeździć,



I co pewno zajezdzasz droge albo jezdziesz srodkiem ? Wlasnie na takich sie trabi i mruga swiatlami, zawalidrogi....

Cytat:

pokupują sobie szybkie samochody za przekręconą kasę i myślą że mają drogi na własność jako tor wyścigowy - niech frajerzy grają sobie w Need For Speed a nie ryzykują życiem innych niewinnych ludzi



"Pokupuja sobie darmozjady za zasilki albo kase na czarno (przekrecona kasa? oto chodzilo ?), stare graty i mysla ze sa krolami szos, jada srodkiem drogi jakby byla ich - niech sobie hulajnoga pojezdza a nie blokuja droge innym"

Punkt widzenia od punktu siedzenia kolego.

Pozdrawiam wszystkich zjezdzajacych i wyprzedzajacych tych co zjezdzaja. Reszty nie pozdrawiam.

Vino
  
 
O CZYM WY GADACIE !?

Flejma się Wam zachciało!?

Mowa była zdaje się o policji po cywilnemu wsiadającej na ogon zeby podpuścić, TAK?!.

Krzysiu: Nie zajarzyłeś.Przeczytaj jeszcze raz wszystko od początku ze zrozumieniem i nie denerwuj się.

Vino: Spokojnie, dałeś się podpuścić i tyle
  
 
Cytat:
2005-03-15 13:28:33, marek281 pisze:
..........ja znam inną metodę....puścić ich przodem i niech sobie jadą



hahaha wiedzialem Marek, że nie odpuścisz. Ale sam przyznasz, że gdyby nie ci "szybcy" to mniej by do budżetu wpływało. Swoją drogą nie wierzę, że swoją 3000 tak przepisowo śmigasz i wszystim ustępujesz pola

eeech zresztą Ty akurat nie musisz
  
 
prawda taka jest...nie interesuje mnie co wpływa do budżetu nie mam z tego ani jednego procencika...a moja TRÓJECZKA pali dużo więc jeżdze ekonomicznie)krzysiu rzeczywiście nie zatrybił ze chodzi o sqrwieli w białych czapkach..a odnośnie podpuszczania...co byś powiedział kiedy zostałbyś nagrany przez radiowóz(nieoznakowany)który jedzie przez Tobą 230 a Ty za nim...takie tez są procedury...a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia,bo każdy jest człowiekiem albo ludziemszacuneczek
  
 
fakt, nie zatrybiłem, o kogo i o co chodzi,

ale całkiem niedawno miałem taką sytuację (nie pierwszą zresztą)że taki spieszący się jegomość zepchnął mnie (droga z piaszczystym poboczem, zaraz obok drzewa) z trasy bo mu się pewnie bardzo spieszyło i bez znaczenia że miałem komplet rodzinki w samochodzie i ledwo wróciłem na drogę, więc musiałem się wygadać i obsmarować co poniektórych bo do nieszczęścia brakowało naprawde niewiele

ja też lubie sobie pojeździć bardzo szybko ale jak jest pusto i nie muszę nikogo spychać żeby się zmieścić i uniknąć wypadku, jak ktoś mnie wyprzedza to zjeżdżam jak tylko mogę, sam jak wyprzedzam też jestem wdzięczny jak ktoś mi zjedzie, ale poprostu nie mogę wyrobić jak z naprzeciwka jedzie kupa samochodów, przedmną kupa samochodów, a taki baran miga światłami żebym zjechał na pobocze bo on chce szybciej

i tylko tyle, jeśli kogoś uraziłem to znaczy że pewnie tak na codzień albo od czau do czasu robi, a ja tego nie ścierpie, bo właśnie w takiej sytuacji zginął parę ładnych lat temu mój brat i tyle na ten temat odemnie
  
 
a tak dla przypomnienia tak wyglądają samochody które zwiedziły drzewo przy większej prędkości





sorki za posty nie na temat

  
 
Cytat:
2005-03-15 18:49:50, marek281 pisze:
...a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia,bo każdy jest człowiekiem albo ludziemszacuneczek



to oczywiste. Gdybym to ja nosił białą czapkę to robiłbym podobne numery i miał z tego radochę (3 in 1 czyli wykonuję swoją pracę, spełniam dobry uczynek eliminując zagrożenie oraz zaspokajam swoją podświadomą rządzę przechytrzenia "przeciwnika")

sorry wodzu ale jakoś nie widzę Twojej „Trójeczki” na prostym odcinku dwupasmówki jadącej 90km/h
ale... wszystko jest możliwe

  
 
Cytat:
sorry wodzu ale jakoś nie widzę Twojej „Trójeczki” na prostym odcinku dwupasmówki jadącej 90km/h ale... wszystko jest możliwe



przy 90 pali mi tylko 8 literków)....jako lobtester zjezdzam Ci z drogi i puszczam Cię jako Weterana przodem..i może nie zaśmiecajmy forum...bo temat był fotoradarowy komunikat i trochę od niego odjechaliśmyjesli masz jakieś pytania bądz spostrzeżenia na temat mojej pracy albo jeśli chcesz o coś zapytać zapraszam na GG 1626307 jeśli bedę umiał odpowiempozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-03-15 18:49:50, marek281 pisze:
prawda taka jest...nie interesuje mnie co wpływa do budżetu nie mam z tego ani jednego procencika...



Jednakowóż nie jest to bez wpływu na ocenę "wydajności" i aktywności - zarówno przełożonych jak i przez przełożonych.

A co do ludziów - jak wszędzie. Są tacy i siacy.
Jedni ostatnio wlepili mi 2pkt w za 72 we wiosce z drogą szeroką jak autostrada, a inny odpuścił 104 w innej.

Temat za szeroki na roztrząsanie. Zawsze będzie konflikt interesów.