Fotoradarowy komunikat - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-10-07 20:15:38, MEGA_3 pisze:
dla jadących na LOB PARTY by nie zrobić sobie jednej z droższych fotografii : - trasa nr 8 (Warszawa-Wrocław) w miejscowości Syców


WSycowie mają chyba przenośny bo by go w nocy wytargali ale za to we wsi GOLA druga wioch za Sycowem jest stacjonarny
  
 
jak na razie to na lobik jade na 90 procent... więc zainteresowanych zapraszam na mały konwój z wrocka bede pierwszy na wypadek "W" będe mięsem armatnim...oczywiście wyprawa z przepisową prędkościąwioze dzieckabliżej godziny zero się odezwe celem sformowania kolumny..pozdrawiam
  
 
Nop to czuję, że z wrocka szykuje się prawdziwy najazd............C tej kolumny, , Marek, w tobie nadzieja
  
 
he he w we wsi gola dwa lata temu strzelili mi takiego GOLA żę sie przez dwa dni nie mogłem pozbierać, eh te służby..........
  
 
Cytat:
2005-03-30 11:41:45, fomin pisze:
he he w we wsi gola dwa lata temu strzelili mi takiego GOLA żę sie przez dwa dni nie mogłem pozbierać, eh te służby..........


służby........sprzątające zawartość portfeli

a tak na marginesie to lubią stac przed przejazdem kolejowym w Bralinie
  
 
Info dla tych co będą wracali z LOB PARTY przez Zduńską Wolę.

Jadąc z kierunku Łodzi po wjeździe do miasta z wiaduktu po 200-300m jest nowa stacjonarna zabawka.W kierunku przeciwnym nie stwierdziłem.

Zabawka błyska zwykłym białym fleszem więc lakier do włosów a'la gulczas powinien pomóc.

Zabawka jest ostro skalibrowana bo błysnęła na mnie przy licznikowych 50-55, szczególnych ograniczeń tam nie ma więc obowiązuje standart dla zabudowanego.

Czekam na miłosną fotę z rachunkiem i zobaczymy...
  
 
mapka

widać że na pomorzu wielu "niezdyscyplinowanych" , bo średnia fotoradarów na 10km jest wysoka
  
 
nawet nie wiedzialem, ze az tyle tego, az dziw,ze jeszcze walentynki nie dostalem
  
 
Cytat:
2005-05-12 23:19:03, _Gepard_ pisze:
nawet nie wiedzialem, ze az tyle tego, az dziw,ze jeszcze walentynki nie dostalem



niestety bardzo nieaktualne

na mapie widze dwa radary w mojej okolicy, w rzeczywistosci nic nie ma
i dobrze heheh
  
 
Brakuje też jednego w Turku przed wjazdem od Łodzi. Namacalnie sprawdzonw... całe szczęście, że nie przeze mnie.
  
 
Boogi - Ty często pomykasz po gierkówce - podaj stan fotoradarowy w obsługiwanym przez Ciebie zakresie od wawy do jak najdalej
  
 
Cytat:
Brakuje też jednego w Turku przed wjazdem od Łodzi.

a w którym miejscu dokładniej bo leciałem tamtędy dwa razy w ostatnim tygodniu i nie stwierdziłem bytności ?
  
 
Diro tu jest właśnie problem... fotkę dostał typ ode mnie z pracy ale nie za bardzo wiedział, gdzie go pstrykneli...

Spróbuję się czegoś dowiedzieć.
  
 
Hmmm
Sołtys, prawe mówiąc to nie mam pojęcia.
Mam zasade, że zwalniam na ograniczeniach, i na zabudowanym.
Jak przestałem ją stosować, to niedługo potem dostałem madat. Mały bo mały, ale jednak.
Czasem nie zwalniam, ale jade za kimś blisko z tyłu, to wtedy zdjęcia mi nie zrobi, bo nie zdąży.
  
 
Cytat:
Diro tu jest właśnie problem... fotkę dostał typ ode mnie z pracy ale nie za bardzo wiedział, gdzie go pstrykneli...

to może nie w Turku a przy wjeździe do koła od strony Łodzi, bo tam jest.
  
 
Uwaga na Bydgoszcz!!!!
Sluzby sa coraz cwansze chlopaki ze strazy miejskiej w Bydgoszczy dysponuja aparatura, przenosna co stoi sobie w nieoznakowanym aucie i wiem z dobrze poinformowanego zrodelka, ze ta cholera nawet nie blyska . Nawet nie wiesz kiedy i gdzie a juz Cie maja.
  
 
Witam. Odnośnie fotoradarów w Bełchatowie mają niebieską Skodę Fabię, Tak więc uważajcie. Pozdrawiam WAL
ps. a od której godziny zaczyna sie zlot w Bełchatowie - Słok 30.09.2005
  
 
Cytat:
2005-09-22 13:04:05, wal pisze:
Witam. Odnośnie fotoradarów w Bełchatowie mają niebieską Skodę Fabię, Tak więc uważajcie. Pozdrawiam WAL ps. a od której godziny zaczyna sie zlot w Bełchatowie - Słok 30.09.2005


uważajcie przy wyjeździe z Bełchatowa w kierunku na Słok Tam często wycigają "suszarki"
  
 
od 15.00
  
 
Na trasie Wrocław - Syców jedynie przenośny od czasu do czasu. Nie wiem jak odcinek od Wrocławia do Smardzowa czy są radiowozy nieoznakowane z kamerkami (raczej na pewno) ale od Smardzowa do Sycowa taki radiowozik się "skończył". Jedynie przyjżdża kolega z KWP Wrocław z przenośnym ustrojstwem. No i zwykłe suszareczki też się znajdą. Ale w tym wypadku ful serwis i fachowa obsługa na miejscu.
Pozdrawiam