Cuda z allegro - Strona 175

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2013-06-01 11:26:31, robert_or3 pisze:
Zabytkowe tablice powinny załatwić sprawę,a w ogóle to gość nie sprzedał auta (klik). Takich "klientów" powinni pociągnąć do odpowiedzialności. Zgodnie z regulaminem allegro wygrana w aukcji jest równoważna z podpisaniem umowy na papierze



Nie masz racji robercie .. ta część regulaminu nie dotyczyła samochodów

Trochę więcej konkreta....klik!
  
 
Ja raz kupiłem samochód na aukcji allegro, ale z niego zrezygnowałem po oględzinach. Nie wiem jak to się miało do regulaminu allegro, ale znalazłem tyle niedociągnięć, że sprzedający nie miał pretensji, że rezygnuję

Pozdr.
  
 
Cytat:
2013-06-02 01:38:09, robertkaluza pisze:
Ja raz kupiłem samochód na aukcji allegro, ale z niego zrezygnowałem po oględzinach. Nie wiem jak to się miało do regulaminu allegro, ale znalazłem tyle niedociągnięć, że sprzedający nie miał pretensji, że rezygnuję Pozdr.


O ile się orientuję to masz prawo do zwrotu zakupionego towaru jeżeli nie jest zgodny z opisem.
  
 
CHIP TUNING ESPERO

WTF? + 20-45 KM??
  
 
Gniazdo zasilania do Asusa

NMSP taa cena.
chyba ze srebra robione!
  
 
Cytat:
2013-10-24 01:14:16, franko25 pisze:
Gniazdo zasilania do Asusa NMSP taa cena. chyba ze srebra robione!


co tam srebro!...złoto, platyna wzmacniane carbonem i oprawione w diamenty ...na pewno warto !
  
 
Esperak Malin'a
  
 
Torba

Koszulka




Pozdr.
  
 
Cytat:
2013-12-05 13:16:07, Esperynek pisze:
Esperak Malin'a



wiem dlaczego się nie sprzedał ...bo to niezwykle rzadka wersja nadwoziowa Espero..

Hatchback
  
 
Cytat:
2013-12-25 15:43:15, bogdan1 pisze:
wiem dlaczego się nie sprzedał ...bo to niezwykle rzadka wersja nadwoziowa Espero.. Hatchback



odgrzewam stary kotlet, ale moje espero sprzedałem niestety-3-4 lata temu(ruda zeżarła do w stopniu nie nadającym się do odnowy )- jeszcze za nim tęsknie.
Kupił go mechanik, który robił mi w nim progi (na sprzedaż). Poszedł zanim dałem ogłoszenie. Zamieniony na koszmarną (nieporozumienie) kombi nubirę z silnikiem 2,0 z "kosmiczną" mocą 133 KM.
Ten mechanik dał go od razu na sprzedaż. Zrobił z niego bezwypadkowy, odchudził o ok 60 tys km, zmniejszył pojemność do 1.8, sprowadził z Niemiec, gdzie jeździła kobieta z dziećmi do kościoła. Raz czy dwa razy go widziałem w Pyrlandkowie.
Szkoda że wcześniej nie zobaczyłem tego ogłoszenie z łezką w oku zobaczyłbym go jak teraz wygląda. Zachowałbym zdjęcie żonce i synowi bym pokazał. Pod koniec żonka uczyła się jeździć. Była przeciwna sprzedaży.
  
 
Cytat:
2014-06-16 12:22:50, malin2 pisze:
odgrzewam stary kotlet, ale moje espero sprzedałem niestety-3-4 lata temu(ruda zeżarła do w stopniu nie nadającym się do odnowy )- jeszcze za nim tęsknie. Kupił go mechanik, który robił mi w nim progi (na sprzedaż). Poszedł zanim dałem ogłoszenie. Zamieniony na koszmarną (nieporozumienie) kombi nubirę z silnikiem 2,0 z "kosmiczną" mocą 133 KM. .."


Nie nadążam

w profilu ..Lancia
narzekasz ..na nubirę
no dobra...jedno jest pewne...Espero sprzedałeś

P.S. 133KM w nubirze to naprawdę całkiem sporo /jeśli tylko przypadkiem stan techniczny jest taki że ma ich 50% max/ ..poza tym ...nigdy nie słyszałem żeby ktoś narzekał na nubirę aż tak jak Ty
  
 
Cytat:
2014-06-17 17:58:20, bogdan1 pisze:
133KM w nubirze to naprawdę całkiem sporo /jeśli tylko przypadkiem stan techniczny jest taki że ma ich 50% max/ ..poza tym ...nigdy nie słyszałem żeby ktoś narzekał na nubirę aż tak jak Ty



W Leganzie ten silnik dawał radę a co dopiero w lżejszej Nubirze...
  
 
Cytat:
2014-06-17 19:58:29, DeeJay pisze:
W Leganzie ten silnik dawał radę a co dopiero w lżejszej Nubirze...


Właśnie Michałku ...cuś o tym oba wiemy przeca
  
 
Cytat:
2014-06-17 19:58:29, DeeJay pisze:
W Leganzie ten silnik dawał radę :: a co dopiero w lżejszej Nubirze...


Miałem ją 2 lata 7-9 tys żonka (ogólnie 140 tys) i trochę ja przejechałem. Kupiony od znajomego (od nowości 1 właściciel jakaś fundacja) Znajomy progi zrobił sworznie , końcówki drążków oraz sprzęgło (valeo) czujnik temperatury nie stać go było na gaz (sprawy osobiste)- złotówa, a miał drugą na gaz i ubraną w koguty itp , akurat espero było w rozsypce ( ruda) i chciałem kombiaka to go kupiłem.
I tu się zaczęło: dołożyłem gaz, jeszcze raz sworznie i końcówki drążków i zbieżność ( a tu niespodzianka, bo nie te końcówki i sworznie, ale luz na maglownicy- nie wymieniłem jej) nowy skraplacz do klimy i regeneracja kompresora i czyszczenie układu, oraz wentylator. Słyszałem że nubira chodzi głośniej niż espero, ale dla mnie było za głośno i co do wymiany 2 przednie łożyska i tyle 2 piasty od razu ciszej czujnik położenia, 4 opony ( na szczęście od espero) reflektory tragedia ( to u mnie w lancii postojówki lepiej świecą) no to żarówki +90% więcej od boscha było troskę lepiej, do naprawy zamek od pasażera do naprawy ( i tak w zimę zamarzały), szczęki do ręcznego i przesmarowanie linki do nich, klocki przód ,tłumik tylny, wszystkie przewody hamulcowe, nagrzewnica ( problemy z wymianą mechanik popsuł sterowanie od regulacji nawiewem) i do tego zawieszenie tylne stukało i pukało mechanicy kilku słyszało ale nie mogli zdiagnozować co to jest, aku nowy varty i tak coś zżerało prąd tylnego silniczka ze spryskiwaczem już nie nie chciało wymieniać. Moc wg mojej subiektywnej opinii espero było bardziej żwawe nie mówiąc o komforcie jazdy np brak regulacji natężenia światła na zegarach, głośniki tragedia twarde plastiki. Jedyne co mi się podobało to mocne światła wsteczne dość dobra widoczność do tyłu. Sprzedałem bratu mieszka w Koszalinie i po drodze olej zaczął gubić. Do wymiany tarcze i tarczo - bębny, klocki przód i tył, maglownica, linki ręcznego wodziki i inne duperele do skrzyni,uszczelnienie silnika, mac person do wymiany i końcówki drążków oraz zbieżność


[ wiadomość edytowana przez: malin2 dnia 2014-06-20 11:55:27 ]

[ wiadomość edytowana przez: malin2 dnia 2014-06-20 11:58:14 ]
  
 
Zapomniałem dodać, jak była sprzedana i zapłacona 2 dni przed odbiorem poszedł napinacz od paska napędowego i przy wymianie okazało się że koło pasowe do wymiany ( guma skruszała), a że bratu sprzedawałem to musiałem naprawić
  
 
Cytat:
2014-06-23 12:58:08, malin2 pisze:
Zapomniałem dodać, jak była sprzedana i zapłacona 2 dni przed odbiorem poszedł napinacz od paska napędowego



Kolega miał nubirę i on miał półosie napędowe. Na pasek są motory

Pozdr
  
 
Cytat:
2014-06-23 21:36:11, robertkaluza pisze:
Kolega miał nubirę i on miał półosie napędowe. Na pasek są motory Pozdr





  
 
Cytat:
2014-06-23 21:36:11, robertkaluza pisze:
Kolega miał nubirę i on miał półosie napędowe. Na pasek są motory Pozdr


A ja żem myśloł motory mają łańcuch ( jest kilka wyjątków), a skutery mają paski napędowe ( tu też jest kilka wyjątków).
Pasek napędowy w nubirce napędza alternator, wspomaganie i klimę.
Nubira ma rzeczywiście półosie, ale co one mają wspólnego z paskiem napędowym wg kolegi robertkaluza to nie wiem.
  
 
Cytat:
2014-06-24 11:05:38, malin2 pisze:
A ja żem myśloł motory mają łańcuch ( jest kilka wyjątków), a skutery mają paski napędowe ( tu też jest kilka wyjątków). Pasek napędowy w nubirce napędza alternator, wspomaganie i klimę. Nubira ma rzeczywiście półosie, ale co one mają wspólnego z paskiem napędowym wg kolegi robertkaluza to nie wiem.





oj! ..Towarzyszu malin!..widać że rzadko przebywacie na naszem forum ...twórcze myślenie zbyt płytkie macie, a i wyobraźnia już nie ta wyraźnie

ale...coby nie rozwijać elaboratu...i coby się Robert z Rozlewiska nie czepiał :

Pasek wielorowkowy napędu ....np. alternatora ..itp itd.. to by było sie mi wydawa ...technicznie i iteracko poprawnie

Pasek napędowy ...to nieco inna bajka
  
 
Cytat:
2014-06-24 11:35:08, bogdan1 pisze:
oj! ..Towarzyszu malin!..widać że rzadko przebywacie na naszem forum ...twórcze myślenie zbyt płytkie macie, a i wyobraźnia już nie ta wyraźnie ale...coby nie rozwijać elaboratu...i coby się Robert z Rozlewiska nie czepiał : Pasek wielorowkowy napędu ....np. alternatora ..itp itd.. to by było sie mi wydawa ...technicznie i iteracko poprawnie Pasek napędowy ...to nieco inna bajka



[ wiadomość edytowana przez: malin2 dnia 2014-06-24 12:39:20 ]