Cuda z allegro - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-12-02 02:16:49, qbaj pisze:
hmm..ja mam skromne pojecie o cenach amorkow..ale zdajsie bilsteiny sa jednymi z drozszych..wiec nie wiem qlogic czy smiejesz sie serio czy ironicznie..jaka cena wraz z montazem bylaby twoim zdaniem atrakcyjna?




Ja sie przede wszystkim smieje z opisu aukcji, z ktorego wynika, ze jest to cena za wymiane amortyzatora, a nie za amortyzator z wymiana. Tak przynajmniej rozumiem sens tego opisu

Jezeli to nie tylko cena za wymiane to moze byc ok, przyjezdzaja, zabieraja samochod... i o ile wroca to nawet ok. Wszystko robia za cieibe
  
 
A mnie się podoba ta fotka.
Nawet nr rej. widać.

Espero 98
  
 
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=36132567
  
 
Co to ma byc? Gosc sobie jaja robi? Nasze zdjecie ze zlotu pod M1 do aukcji wstawiac? No chyba, ze to chodzi tylko o samochod KeyJey'a
  
 
oto ciekawe autko Espero 1.8 105 kW (143KM)
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C66725
  
 
Ja niedawno widziałem ogłoszenie w anonsach i Espero miało tam dzieloną tylną kanape.
Tu jest link

Espero z dzxieloną kanapą

Chyba piłą łańcuchową.

[ wiadomość edytowana przez: maltoron dnia 2004-12-07 11:50:55 ]
  
 
ty to niekumaty jestes jednak przeciez mamy dzielona tylna kanape..kanapa dzieli sie na:
1. oparcie
2. siedzisko

no ja mogles sie niedomyslic inencji ogloszeniodawcy
  
 
Cytat:
2004-12-08 01:35:18, qbaj pisze:
ty to niekumaty jestes jednak przeciez mamy dzielona tylna kanape..kanapa dzieli sie na: 1. oparcie 2. siedzisko no ja mogles sie niedomyslic inencji ogloszeniodawcy



No racja.
Dzieki temu komora bagażowa znacznie się powiększa.
  
 
Cytat:
2004-12-08 01:35:18, qbaj pisze:
ty to niekumaty jestes jednak przeciez mamy dzielona tylna kanape..kanapa dzieli sie na: 1. oparcie 2. siedzisko



Zapomniałes o pkt 3. podłokietnik

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
To nie jest wcale śmieszne. Na własne oczy widziałem w espero dzieloną kanapę. Składała się w proporcjach 2/3 do 1/3 z lewej strony patrząc od tyłu auta . Niewątpliwie jest to ciekawy przypadek, ale prawdziwy...
  
 
Cytat:
2004-12-08 17:35:31, Jac pisze:
To nie jest wcale śmieszne. Na własne oczy widziałem w espero dzieloną kanapę. Składała się w proporcjach 2/3 do 1/3 z lewej strony patrząc od tyłu auta . Niewątpliwie jest to ciekawy przypadek, ale prawdziwy...



Co prawda kiedys na jakiejs holenderskiej stronie bylo napisane w specyfikacji, ze jest dzielona tylna kanapa, ale jak to jest mozliwe w rzeczywistosci? Przeciez samochod z wycietym usztywnieniem za tylna kanapa moze sie dosc dziwnie zachowywac np. podczas wypadku... To wlasnie koszt ostatnich trojkatnych okienek bocznych. No i jeszcze nie widzielismy zadnego zdjecia Esperaka z dzielona tylna kanapa. Moze ktos sobie po prostu przelozyl tylna kanape od Opla inaczej wydaje mi sie to niemozliwe.

[ wiadomość edytowana przez: QLogic dnia 2004-12-08 18:55:27 ]
  
 
Nie wiem, wczasie kiedy to widziałem tj. ponad 2 lata temu, wtedy szukałem espero, moja wiedza na temat tego samochodu nie była duża... Później się dziwiłem, że inne tego nie mają..
  
 
POPROSTU TO SĄ ESPERACZKI Z MTV OD X-BEATa ODPICUJ MOJĄ BRYKE
  
 
czwarty silnik ??
1600
a w dodatku NIEUSZKODZONY
  
 
Klient usunął wszelkie znaczki z klapy bagażnika to i nie wie autem z jakim silnikiem jeździ Ale kto by wpadł na pomysł żeby do dowodu rejestracyjnego zaglądnąć??? No chyba, że sobie rozwiercił to już inna historia.
  
 
No a 16 kojarzy mu się z 1600 (tak jak w poldkach pisali 1.5, 1.6 co oznaczało 1500, 1600)
  
 
1500 8 zaworowy
  
 
Gdyby bylo to Espero koreanskie, sprzed 1996 roku to nie byloby sie z czego smiac, bo byly montowane 1,5 8V, ale z tego co wiem, bo do Europy raczej takie juz nie trafialy.
  
 
Hm...
Silnik na 100% jest 8V.
Ale czy to na pewno 1,5?
Może to 1,8?
  
 
qrde moze sie wyglupilem..ale nie czytajac ostatnich postow w tym watku napisalem do goscia z allegro ze esperak na fotce ma inny silnik niz on deklaruje (dla mnie to jest 1.8 albo 2.0)