Cuda z allegro - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-12-10 05:40:12, A-M pisze:
czwarty silnik ?? 1600 a w dodatku NIEUSZKODZONY



Jaki problem? to jest 1500 po 12 szlifie.
Kiedyś, gdzieś już pisałem, jak oddawałem cylinder od motocykla (zabytkowego) do szlifu. Pytam gościa" "Panie a ile tu mozna szlifów zrobić" a gostek: "aż żeberka nie zaczną odpadać..."
  
 
Ello mi to wyglada na 1.8 albo 2.0 zreszta ja mam identyczny silnik jak na fotce i jest to 1.8. No ale cuda sa!!
  
 
kontrola trakcji
  
 
Kontrola, ale pod prawą stopą
  
 
ZA to przebieg niewielki - 60 km, no i cena imho całkiem atrakcyjna - 14 PLN
  
 
kurde poprostu jak patrze na te ceny to bogu dziekuje ze mojego popchnołem za 12.5 tys.. no poprostu rewelacja... teraz dali by mi za niego 7 tys max...
  
 
Cytat:
2004-12-14 12:26:44, Adminek pisze:
kurde poprostu jak patrze na te ceny to bogu dziekuje ze mojego popchnołem za 12.5 tys.. no poprostu rewelacja... teraz dali by mi za niego 7 tys max...



Nie przesadzaj, 12 tyś nadal można dostać....
  
 
ja jak widze Lagune '94 za 9 tys na allegro to mnie skręca...jak przyjdzie sie moja sprzedac to wezme za nia z 9500 hahaha
  
 
Ja nie rozumiem co tu płakać, sprzedasz taniej i kupisz taniej, co więcej jeśli planujesz kupno dużo droższego samochodu to i tak wyjdziesz na tym "na swoje".
  
 
hehehehehehehhe


Espero na allegro

jest to auto po taksówce - raz nawet nim jechałem i rozmawiałem z gościem.....miał wtedy przejechane 320 tys km....a było to z rok temu teraz auto ma 220

cud normalnie cud

ps zobaczcie jak wyślizgana jest kierownica ja obstawiam 500 tys km
  
 
Jakby karali za cofanie liczników to wiele osób by się zdziwiło ile niektóre autka potrafią przejechać. Kiedyś miałem poloneza, który miał ok 200tyś i nie brał grama oleju, a ludzie mi wydzwaniali i mówili, ale panie on ma prawie 100tyś to już remont silnika trzeba ( no bo przy sprzedaży miał 93 - przypadkiem oczywiście! - pomyłka w wydruku i licznik sam się popsuł ) A facet który go kupował nie mógł uwierzyć że Polonez który ma prawie 100tyś niema rdzy i tak ładnie wygląda hhehehe
  
 
wszystko zależy od tego jak sie dba o samochód.

Moje espero ma przejechane 195 tys km i jest w idealnym stanie, podobnie bawarka która pod moją noga przejechała już 10 tys km, a w sumie jest tego 220 tys
  
 
Wiadomo że jak autko ma grubo ponad 100tyś to już się częściej psuje, hmm chyba najgorzej jest ok 200, tak wiem z doświadczenia ale jak się wszystko naprawia to potem jest spokój, chociażna to też nie ma regół.
  
 
kompresor klimy
  
 
Cytat:
2005-01-03 17:12:04, iampinki pisze:
kompresor klimy



Faktycznie, goś miał niewiele do powiedzenia.
  
 
OMEGA (super opis)

Terenowe Porsche

Szmelcwagon Golf IV (speszyl edyszyn, wersja limitowana)
  
 
znowu chcą nam rozbierać autka

o tutaj
  
 
Przynajmniej napisali skąd pochodzi zdjęcie. Gdyby jeszcze linka wstawili...
  
 
Cytat:
2005-01-07 20:38:00, cezariusz pisze:
Terenowe Porsche


O tym porsche oglądałem kiedyś reportaż w TV
  
 
Sprezyny i amortyzatory super sport do wartburga


"Jesli chcesz zostac królem zakretów i dymac takie auta jak subaru impreza czy evo musisz miec to zawieszenie"

"Plusem tego kompletu jest to ze mozesz go zakladac kiedy chcesz, a swoje miec w pogotowiu"