Muzeum motoryzacji w Wawie-> zaszczycimy je swoją obecnością

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W niedzielę 02/12/22 jedziemy z kol. Tomkiem z Gór do tego muzeum. Punkt zborny -> stacja Neste (chyba tak się to pisze..., a może inaczej, ale wiadomo o co chodzi) przy Galerii Mokotów, godz. 9.40. Hasło -> ŁADnA pogoda... Odzew-> ... na ŁADnE muzeum.
Jeśli KTOŚ (jakiś tam dajmy na to Kacper na ten przykłąd) chce się dołączyć -> zapraszamy.

PS.
Alternatywny odzew dla ew. sympatyków FSO -> ... FSiO budiet haraszo
Alternatywny odzew dla ew. sympatyków Daewoo -> DAEmon doWOOdcą Motonews
Oczywiście ŁADny odzew jest uniwersalny i do zastosowania przez wszystkich.

PeEs 2.
Ja niestety będę się trochę spieszył (pomagam Św. Mikołajowi w kupowaniu prezentów dla innych), ale miałem wielką ochotę na zobaczenie kilku kultowych autek (po przeczytaniu Waszych postków) i dlatego taka poranna godz.
  
 
Pomysl ok! Jezeli odbiore Lade z warsztatu w sobote, to bede. Nie wiecie, czy mozna tam robic zdjecia?
  
 
...pewnie można... a nawet jak nie, to na pewno można się dogadać z Panem Od Oprowadzania .
Aha -> i są też motocykle!
  
 
... a potem można się wybrać na spot mazowiecki Klubu FSO (ale niestety beze mnie, bo - jak już wspominałem - Św. Mikołaj zwany też Gwiazdorem potrzebuje pomocy).
Reasumując -> można więc sobie całkiem fajną niedzielę zafundować .
  
 
ja tez przyjade. ale Marjusz musi byc laciata ladacznica.
  
 
Super!
Co do Łaciatej -> no kurczę Jacek -> Ona odpoczywa w Poznaniu na parkingu podziemnym... śpi.... nie chcę jej budzić . No a nawet jakbym chciał, to fizycznie nie dam rady... (nawet w sobotę idę do pracy).
Poza tym -> spójrz za okno, czy jakbyś miał inne nieŁADne autko jako alternatywę, to nie wolałbyś je pobrudzić, a pozwolić ŁADnemu pozostać ŁADnym... hę? Czy Ty wiesz jak takie łaty sie szybko brudzą...
  
 
każde wytłumaczenie jest dobre...

Kacper się wstępnie zapowiedział. jest za, a nawet za!!

więc czekamy na wszystkich na Neste przy GMokotów
  
 
A po wizycie w Muzeum zapraszamy na Spot Mazowiecki FSO Auto Klubu.

BTW: W muzeum oczywiście można robić zdjęcia.
A jak traficie na takiego młodego chłopaka z obsługi muzeum, to nawet wam w tym pomoże.

  
 
.....a zdjęcia z wycieczki jak bedą ładne wrzucimy na klubową
  
 
To chyba jakiś zbieg okoliczności ale cos jest w tej stacji NESTE i ładziarzach...Pamietam jak rozwoziłem koszulki na wiosne to tez sie umowiłem z jednym z kolegów z Wawy na tej wlasnie stacji koło galerii mołotowa. Cos w tym jest....
pawel
 
 
bo my Ładziarze lubimy wysoką jakość aut i paliw...
  
 
Czesc.
Tez tankuje na Neste. Mam wrazenie, ze maja naprawde czyste paliwo, a poza tym ... tanie co nie jest bez znaczenia. Zauwazylem tez, ze w weekendy maja inne stawki i Bp95 spada z 3.22 na 3.14 a kiedys nawet do 3.11 ))
  
 
mimo szczerych chęci nie uda mi się do Was dołączyć
Mam nadzieje że następne spotkanko będzie w styczniu i wtedy się zobaczymy
Miłej zabawy .....
Oczywiście oczekuje na relacje ze spotkanka , może ktoś z Was pojedzie do Piaseczna reprezentować Nasz Klub na spotkanku Klubu FSO

  
 
Szkoda Pawełku...
Rozumiem, będziesz zapewne zabijał karpia, miał w związku z tym depresję gangstera i brak ochoty na cokolwiek... Tak swoją drogą... -> prądem będziesz go traktował, czy tak? ... taka wanna elektryczna na ten przykład.
Aha tak mi się przypomniało -> Paweł czy to prawda, że SWOICH nie łapie (ten prąddd znaczy); bo Ty jesteś SWÓJ chyba (oswoiłeś go czyż nie?). Słyszałem gdzieś, że magicy-elektrycy mają fajnie, bo nie muszą używać ręcznika kąpielowego i suszarki do włosów tylko sam kabel wystarczy (prąd po nich spływa jak woda po kaczce i - z uwagi na opór powierzchniowy wydziela się ciepło i suszy...). Podobno też u niektórych inżynierów elektryków z bardzo długim stażem wykryto prądy błądzące w mózgu (te prądy, ich pole elektromagnetyczne interferuje z prądem w sieci indukując przeciwprąd i jak taki elektryk przechodzi ulicą to wszędzie gasną światła, czy jakoś tak). Mnie on (ten prąddd) tylko kopie, a SWOI mogą go nosić na ręku i nic (w razie czego mogą go użyć jak paralizatora; no... na nie-SWOICH oczywiście).

Z elektrycznym pozdrowieniem,
Mariusznia (nie-SWÓJ, nie-stety).
  
 
Szkoda Kacper... ale do następnego razu.


Mariusz, tak się zastanawiam, czy jak piszesz na froum to jesteś trzeźwy??
  
 
Myślę Góralu, że Mariusz pisząc posty jest trzeźwy jak ta przysłowiowa świ... . W przeciwnym wypadku bardzo rzadko wsiadałby za kółko trzeźwy, skoro pisuje tu codziennie , a przecież o to go nie posądzamy.
Moim zdaniem problem leży w Muzie - natchniuzie, która prowadzi Jego palce po klawiaturze. Otóż Muza ta, prawdopodobnie jest bliską koleżanką Bachusa, /URL=http://wiem.onet.pl/wiem/0116d3.html]BACHUS[/URL]/ nie dość, że nie otwiera oczu bez szklaneczki "Szkockiej", to jej natura orgastyczno - alkoholowa daje mu sie we znaki przy twórczej pracy na forum
Ale, przyznaję - jestem pełen podziwu!!!
  
 
Byliśmy, zobaczyliśmy... warto było.
Mariusz był trzeźwy
I znów czekamy aż skończę film... ALE przy okazji skończyłem film ze spotkania w BestMallu. Tertaz tylko muszę go wywołać
  
 
A co konkrtenie koledze się najbardziej podobałO????
Napisz Góral cos więcej
 
 
Kto był na ostatnim zlocie w Sulejowie ten wie, że nie piję w ogóle alkoholu (nawet piwa) tylko... maślankę. Znaczy się staram się wspierać te gałęzie przemysłu, w których pracują Koledzy, a Lewy - jeśli dobrze pamiętam - pracuje w biznesie mlecznym i stąd ta maślanka, kefir, etc. Aha -> i nie znam nikogo z gorzelni, warzelni i taakich tam, więc brak mi argumentów do zmiany trunków (nawet jakbym chciał).
Tezy stawiane przez Kol. Górala pragnę więc stanowczo zdementować jako kompletnie sprzeczne z moimi poglądami i stylem życia.

Jeśli zaś chodzi o muzeum -> dla mnie rewelacyjny był Wars (takie autko prototypowe, bo tego w pociągach nie za bardzo lubię) oraz Fiat 125 i Polonez w wersji 4x4 (naprawdę - szczególnie Polonez był super i szkoda, że nie wszedł do seryjnej produkcji).
Sympatyczne też było to, że Pan Przewodnik pozwalał wszystkiego dotykać, otwierać, kręcić, etc. (... mam nadzieję, że wszystkim na to nie pozwala, bo... nie wszyscy są tak odpowiedzialną grupą jak MY i po jakimś czasie mogłoby się okazać, że brakuje nam częśći częśći w części eksponatów).

PS.
Ale fajnie -> chyba polubiłem słowo "części", więc na pożegnanie:

Jeśli często tobie chrzęści,
Nasmaruj sobie część części
  
 
a kiedy zdjęcia będą z tej waszej esskapady ???