Opłatkowe Spotkanie!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !
Poniewaz zbliżają sie świeta i kazdy pewnie lata jak zakręcowy , to nie starcz czasu na klubowe przyjemnosci.Mam jednak propozycje...Własnie dostałem od Bastka zaproszenie na spotkanie w którym udzila wezma krakowskie kluby, więc jesli ktos zWas bedzie miła czas w niedziele 22 grudnia ok godz 15 to zpraszam na pas w czyzynach. jesie wybieram. Tym bardziej,że dawno nie robilsmy zlotu Krakusow
Pozdrawaim
pawel
 
 
Wybornie!
Jeśli tylko będzie to aktualne - przyjadę z żonką
  
 
Ehh,szkoda że mam tak daleko do Krakowa,bo bym z chęcią uczestniczył w takiej "imprezie".Zatem dla tych co tam będą to miłego dzielenia się opłatkiem
Pzdr Grzesiek
  
 
Mała poprawka - to spotkanie odbędzie się w SOBOTĘ o 15 !!!!!!!!
  
 
Szkoda Wielka - bo dziś pracuję (odrabiamy 27), tak więc życzę dobrej zabawy i smacznego opłatka.
  
 
Przepraszam Cię z a zamieszanie ale coś mnie przyćmiło z ta niedzielą.
Pozdrawiam
paweł
 
 
Jak to mówią: "smutne jest życie kataryniarza w poście"
Natomiast będąc na klubowej/członkowie - doliczyłem się aż 13 osób z Krakowa/nominał to 14-ale nr43 jest nie aktualny/. Oczywiście nie Wszyscy dadzą radę przyjechać, ale pomyślcie Państwo mili... za jakiś czas ... spocik na pasie lotniska... i przyjazd nie tylko "Krakusów", ale osób, które maja stosunkowo blisko... PALCE LIZAĆ!!!
  
 
Bylismy z Konradem na godzinkę na pasie . Nikt oprócz Bastka sie nie pojawił, ale pewnie teraz nikt już na głupoty nie ma czasu.Był KATK i Grupa małopolska . Na pasie można jeżdzic na łyżwach , ale samochodem nie bardzo sie da- jeden lód. Zaliczyłem pobocze przy wjeździe na pas i powiem Wam,ze nie ma nic gorszego niż poczucie bezsilności kiedy czujecie ,ze auto po prostu jedzie jakby mialo Łyzwy zamiast opon. Żadne hamulce ,żadne kontrowanie kierownicą czy dodawanie gazu. Na takim lodowisku nie ma szans na żadne "kontrolowane poślizgi
Ale sa tez dośc spore miejsca gdzie jest snieg i tam można sobie fajnie potrenować))
W każdym razie szkoda,że nikt nie wpadł na Tunigowy opłatek
Pozdrawiam
paweł