Muszę się pochwalić ! Przeróbki , zakupy , tuning itp. - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Załóż sobie chromoną osłone na przód od jeepa z halogenami i wyciagarką, na dachu takie kierowane halogeny, bedziesz sie wyrużniał tak poważnie to myślałem też o takich brewkach na wlot i światła jak w golfach matuja, tylko niewiem czy do dostania, na szczęscie łątwo zrobić
P.S.
Pozalepiaj światła taśmami zeby były prostokątne i pomaluj
  
 
Hm.. brewki tez bym dodal.. jak ktos dolozy to niech powie z czego je wziol bo to foto zooma z brewkami jest super
  
 
Troche ciezko bedzie tak zrobic, bo swiatelka a raczej te obudowy troche wystaja duzo ponad maske.. nawet patrzylem zeby je jakos cofnac .. ale nie znalazlem sposobu... Proponuje spojrzec na fotke jankess`a. Ma dolozona listwe z golfa. Wg. mnie wylada wporzo
  
 
mysle ze kolega jankees bedzie wiedzial skad to wziasc.. bo w koncu ma zrobione, chyba ze to sa dzialania poprzedniego wlasciciela
  
 
te wszystkie działania przy ritmiaku to moje dzieło kupując go był golutki,a jak chcecie założyć listwę to tak jak zoom mówi od golfa pasuje tylko trzeba trochę przedłużyć i powycinać na lampy
  
 
jankees a z jakiego auta podwędziłes ospojlerowanie progów i przodu? drogo to wyszło?
Pozdrawiam
  
 
Jankees od czego jest ten spojlerek na dachu.. fajnie to wygląda.. i ogólnie dobrze się prezentuje Twoje Ritmo.. może powiesz "nam" jak zrobiłeś czyli od czego pochodzi to wszystko.. zderzaczki przód i tył no i spojler.. dzięki za odp.
  
 
jak dla mie troche za bardzo obklejony tymi dodatkami i stanowczo za wysoki
  
 
progi takie mi się podobały to kupiłem jest w łodzi gościu który robi na wymiar jakie chcesz i to jedyna rzecz którą kupiłem a resztę to sam robiłem. przednia dokładka to ścięty zderzak od tyłu astry, a tył to też ścięty zderzak tylko od przodu uniaka, a spojler jest z bmw starej 3 tylko skrucony, tak w ogóle to nie widzieliście tyłu bo nie mam zdjęcia jak kiedyś zrobię to wrzuce
  
 
Człowieku Ty to masz łeb.. nigdy bym nie pomyślał żeby przód zrobić "z tyłu" od innego samochodu.. SZACUNEK dla Ciebie.. To ten tył pochodzi od Astry I czy II ? (to jest coś takiego jak to ?http://www.tuning2003.wz.cz/akce/brno-jaro/opel-astra-f-02.jpg ) Ile dałeś za progi?
  
 
w tej chwili to ci nie powiem czy to jest od 1 czy 2 astry bo nie wiem jak go brałem to był czysty bez żadnych listew i znajomy mi powiedział że to jest od astry a za progi dałem 150 zł. już docięte na wymiar
  
 
KOZAK! Szacuneczek i respekcik to jeszcze opis jak wszystko robiłeś i wrzucamy na stronke
  
 
Jankees to z tego zderzaka od astry to zrobiłeś dokładke? czy zamontowałeś cały zderzak?? jeśli dokładke robiłeś to na co jest przymocowane do podstawowego zderzaka?
  
 
Jak chcecie zrobić sobie swój spojlerek od samego początku poczytajcie sobie tuning amatorski na stronie http://www.fiat-furious.prv.pl
  
 
ten zderzak od astry jest dołączony do starego zderzaka ,astroski ściołem w połowie i najpierw dokręciłem na małe wkręty do zderzaka orginalnego a potem połączyłem żywicą jak wszystko wyschło zjechałem papierem ściernym szpachle nałorzyłem znowu papier no i jak było gładziutko to lakierek tak samo tył, no i jest jak jest lakiernikiem nie jestem więc można by było znależć w połorzeniu szpachli kilka niedociągnięć no ale to był mój pierwszy raz następnym razem pujdzie lepiej
  
 
Nie ma co, ale Ritmo Arka naprawdę fajnie wygląda. Sam nie wpadłybym na takie kombinacje jak on z tymi zderzakami hehe
Co do prostokątnych świateł.... to ja jestem za oryginalnymi okrągłymi.
  
 
Ja tez popieram okrągłe, ale juz to mówiłem a co do zderzaków to już miałem takie pomysły no ale zakrutko mam ryska, ale pomysł jest de best, ja narazie zrobiłem, tzn wyprofilowałem i pomalowałem utwardzaczem spojler boczny, taki włąsnej produkcji w lekkim drewnie ładnie wyprofilowanym i teraz utwardzonym, moze w lecie znajdzie zastosowanie juz na moim ryśku, hhe, tak misie nudziło, złota rączka
A ten opis to mógł byś zrobic i podesłać nam to wkleimy do działu warsztat i bedzie gitpare fotek wygladu zderzaczków z bliska
Co ty na to jankees?
  
 
nie ma sprawy zrobię fotki zderzaków i też zrobię fotkę jak zrobić tylną klapę na otwieranie od środka
  
 
A ja jak chcecie to zrobie opis wymiany zamków w ritmo, tzn wkładek, ostatni o zmieniałe wszystkieD: i kilka fotek, ale tapicerki nie ściągne:>
  
 
hehe.. a moze ktos ma sciagnieta tap. lub fotki.. to ja zaznacze gdzie silowniki do centralki wstawilem