Muszę się pochwalić ! Przeróbki , zakupy , tuning itp. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a moze ktos sciągał zegary.. bo tam z tylu jest kupa srubek.. i nie wiem które odkręcić zeby się nie rozleciało.. a.. i jeszcze kwestia sciagnięcia wskazówek.. ponoc mozna do tego uzywac widelca.. jako dzwigni.. ale tego nie robilem i nie chce rozwalic wskazowek.. wiec nie bardzo mam pojecie jak to zrobic..
a biale tablice tez kusza
  
 
Też chciałem centralke, i pewnie to przedemną, bo ciągle mnie to męczy, nietrzeba wszystkim pokolei otwierać drzwi
Dużo ten stozek daje? jk odczucia? cholera musimy sie zoom spotkać
  
 
Ja już rozkręcałem wskazówki delikatnie śrubokrętem, ale pmietaj gdzie miałeś wsazówki bo mogą być pużniej problemu, dokłądnie. Z zegarkiem to samo. co do śróbek to u mnie tylko dwie zeby od reszty ryśka odkrecić a dalej to tylko szybka przednia zegarów na wcisk założona. nastepne śrubeczki to od samych zegarów, ale spoko nic sie niedzieje, predkościomierz sie trzyma a zegarek to si trzyma tarcz, wiec uważaj
tem i benz nierozkładałem, ale też napewno niema problemu
Ja rozkręciłem bo podświetlenie mi wogule niedziałało
P.S.
Co do białych tarcz to zeby tylko cyferki świeciły to daj np pleksi w jakimś koloże który cie interesuje lbo białe mlub przeżroczyste, tylko na przeżroczystym to może być zamocne i dać diody w wybranym kolorze
Same tarcze najpierw na czarnym papierze albo na jakiejś macie nieprzepuszczającej światła, wytnij cyferki i to samo na białym.
Jeżli dasz samo plexi białe i na to tarcze białą to bedzie cała tarcza sie swiecić a tylko cyferki mocniej, poldoty mają fajne tarcze, bo w zasadzetylko cyferki sie świecą i dlatego myśle o obrotomierzu z tamtąd
  
 
Pewnie nie daje tyle osiagami co w podswiadomosci Tak jak tlumik sportowy, im glosniej to sie wydaje ze szybciej
Jak bedzie suco to zmierze Ryśkowi moc G-tech`em, i sie przekonam czy cos to daje
  
 
hehe.. tylko trzeba by znac moc przed montazem filterka
  
 
Ano Ale pewnie polowa koni w stadninie to juz mi pozdychala, biorac pod uwage wiek auta

Centralka dziala znakomicie... zamki zaszpachlowane wygladaja tak

a stozek tak sie prezentuje



  
 
zoom a orginalny filtr wyciągnołeś?, jak wyciągnołeś to po co ci ta okrągła skrzynka po filtrze weż sobie rury poprować zamiast niej będzie lebszy wygląd no i może osiągi się też troszkę poprawią
  
 
Tak, stary filtr wyciagnalem. A stozek kupilem wczoraj i jeszcze nie myslalem nad konceptem Ale jakas aluminiowa rurke by sie przydalo poprowadzic Dzieki za pomysla :>
  
 
Heh.. central u mnie tez juz prawie zalozony.. jutro pozostaje elektryka i umocowanie tylnych silownikow.. tam niestety trzeba wiercic bedzei..
co do tylnych drzwi.. to nawet do przeciagniecia kabli za duzo nie trzeba demontowac.. wystarczy odkrecic listwe progowa i zerwac uszczelki.. reszte sie zrobi na bezwladzie plastiku.. narazie przeprowadzilem kabelki.. teraz pozostaje znalesc miejsce gdzie jest podłączone oświetlenie kabiny.. i gdzie sa awaryjne.. lub raczej jak je wzbudzić sygnałem dodatnim..
gdzie go zapodac coby zamigaly..
  
 
nie chciał bym was martwić ale po1.5 roku i tak przestaną działać migacze podczas włączania i wyłączania centralki no chyba że za alarm wybuliliście więcej niż 300 złociszy , ale spox nadal działa tylko właśnie nie miga przy włączaniu te typy tak mają.spotkałem się z tym już u mnie no i u kilku znajomych
  
 
Dlatego ja nie podlanczalem do kierunkow tylko dolozylem piezo ktory pipczy przy zamykaniu drzwi
  
 
Cfaniq:>
  
 
Widziałem Ritmo które miało zmieniony grill z przodu od jakiegoś VW (miał nawet znaczek VW jeszcze) i miało "prostokątne"
lampy.. Czy ktoś wie od jakiego samochodu mógł pochodzić ten grill i lampy??
  
 
Tutaj masz foto z prostokątnymi lampami od fiata tipo (chbya do tuningu swiatel w nim bo standardowow ma pojedynczy reflektor)
http://www.fiat-novotny.cz/photos/m3c73fb279835e.jpg
  
 
to nie jest od fiata tipo tylko od uniaka turbo, a gril pasuje od golfa 2, na dobrą sprawę po przerubkach tzn.lekkim skruceniu atrapy pasuje od większości aut chodzi mi o starsze modele takie jak bmw , golf , uno
  
 
Ja widziałem ritmolota z prostokątnymi światłami od seata rondy, straszna lipa Niema to jak rysiek
  
 
Wydaje mi się że ritmo z okraglymi lampami i tak na drodze jest dosc wyjatkowy i nie ma sensu tego zmieniac.. to nie jest bardzo popularne auto.. wiec i tak sie wyroznia z tlumu
  
 
Pozatym niewiem jak wy, ale ja uważam, że te okrągłe lampy i klamki to cała dusza ryśka...
  
 
Hehe.. ale ja mam prostokątne klameczki
  
 
Fajnie wygląda na okrągłych światałach ale jak kiedyś będzie jakiś "zlot" to ktoś musi się wyróżniać... a wiadomo że kazdy chce pokazać że jego samochód jest wyjątkowy..