Kącik Youngtimer w LKP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej - no to kto przyjeżdzą na te inauguracyjny meeting Youngtimerów w Krakowie ?????
Paweł
  
 
Się powinienem wybrać

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
ja też sie wybiorę
Acha - jeszcze jedno - nie wiesz Adrzej jak tma wjecha ć a tę uliczkę ?????o plan , który jest tam na stronie z zaznaczonym dojazdem jest chyba stary - a teraz w tym miejscu jest nowa dwupasmówka i długi wiadukt.
no ale może spotkamy się wczesniej razem gdzieś w krakowie i razm pojedziemy na imprezę - to może jakoś trafimy
jesli Adam będziesz chiał to daj znać - pczekamy na Ciebie gdzieś w łatwiejszym do znalezienia miejscu od strony śląska
paweł


[ wiadomość edytowana przez: Pawel_66 dnia 2004-12-06 22:48:08 ]
  
 
Jakoś dojedziemy

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Ja sie pisze na 99.9%
Prawdopodobnie bede mial komplet pasazerów-4 osoby.
Tylko jeszcze nie wiem ktoredy pojade bo A 4 mnie zbytnio nie interesuje..Ale to jeszcze dam znac.
Pozdro.
P.S.Dajcie tylko znac o ktorej mam byc w Kraku i czy trzeba sie wczesniej zapisac na stronie youngtimera.
  
 
Adam - jak będziesz na 10.00 to chyba spokojnie wystarczy, bo z tego co tam piszą to impreza zaczyna się gdzieś tak od 11.00. Ale piszą też ,że wjazd na teren zlotu tylko pomiędzy 10-12.
jak chcesz moemy poczeka c na Ciebie na wlocie do Krakowa od strony Olkusza( np. na tej stacji bezynowej po prawej stronie tuż przed rondem koło makro i tego niskiego szklanego Biurowca ( jest tam salon OPEL EUROMARKET.
Daj znać czy Ci pasuje
Paweł
  
 
Czyli kto planuje z klubu wybrać się na ta imprezkę????
Na razie mamy:
Paweł66
Adam2106
ja

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
JA moze tez bym sie wybral, z tym ze zrozumialem ze mnei nei wpuszcza, to raz.
Dwa wybieram sie do Cieszyna w piatek, i nie bardzo wiem kiedy wroce.
Trzy - kosmicznie duzo pali mi w zimie... no comment.
Jak worce na czas, to sie zabiore z Andrzejem- o ile mnie zechaca Bo jeszcze mu o tym nie mowilem
  
 
jak chcesz - to mogę Cię zabrać - nie ma prolema - jesli nie chcesz jechać swoim - ale myslę ,że nie yłoy większego prolemu - bo to będzie raczej "organizacyjne" spotkanie.Bo... Młody raczej ze mną nie pojedzie -Wiesz w czym rzecz )))

Paweł
Pa
  
 
Sorry za wyrazy bez literki "b" ale moja klawiatura została zalana( chyba Żywiec ) i cos ona mi szwankuje))
Paweł
  
 
Cytat:
2004-12-08 21:42:20, Krzysztof-Fleszer pisze:
Jak worce na czas, to sie zabiore z Andrzejem- o ile mnie zechaca Bo jeszcze mu o tym nie mowilem


Spoko, jak będzisz się wybierał to się zdzwonimy

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
raczej pasuje
jeszcze musze sprawdzic na mapie co by na drugim koncu Kraka nie wyladowac-a mam w tym talent
  
 
Sorry Adam - ale wydaje mi się ,ż jak dla Ciebie najkrótsza jest droga przez Krzeszowice a nie przez Olkusz- może więc lepiej się spotkać przy tym samym rondzie koło makro ale wjazd od strony autostrady ( bo w Modlnicy te dwie drogi się łaczą )
Paweł
  
 
Psia krew - dalej nei wiem - na chwile obecna jestem wykonczony i nic mi sie nie chce.
Bede dzwonil...
AAAAaaa - wlasnie odkrylem ze to w niedziele, a nie w sobote
Czyli ze mam jeden dzien wolnego - moze zdaze kolektor zmienic


[ wiadomość edytowana przez: Krzysztof-Fleszer dnia 2004-12-10 22:08:46 ]
  
 
Sytuacja wygląda tak : dziś dzwonił do mnie Andrzej i na pewno rano ( myslę ,że gdzieś ok 10.30) będe u Andrzeja , skąd możemy już dalej razem podjechać po Adama ( np. pod motel KRAK - tak jak pisałem wczesniej) Czekamy więc na Twoje propozycje Adam - tzn. o której mniej więcej ędziesz w Krakowie. No i Fleszer - jesli nie jedziesz swoją ładą- daj znać rano to CIę wezmę z domu i pojedziemy razem do Andrzeja
paweł
  
 
no wiec ja pojade stara droga przez krzeszowice.
Pawel,jak bede w kraku to zadzwonie i powiem gdzie jestem dokladnie

A Wy mnie szukajcie
  
 
OK Ale ędziemy Cię szukać tylko przez pół godziny
Tzn. Jesli dasz radę - najlepiej by było gdybys był pod KRAKIEM gdzieś koło 10.30 - wtedy razem w trzy ładziany pojedziemy a drugi koniec Krakowa Bo to spotkanie jest własciwie na drugim końcuW kazdym razie dzwoń z trasy gdzie jesteście i jak Wam idzie !
Mój kom 0605 95 28 73 - daj cynk to oddzwonię
Paweł
  
 
Paweł, to może umówmy siena 10:30 pod Krakiem a nie u mnie bo jeszcze muszę skoczyć na myjnię .
Acha, Ty weżmiesz Fleszera po drodzę czy ja mam podjechać ?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Hehe - ja tak samo bezdyskusyjnie najpierw jadę na myjnię
OK- Spotkajmy się pod Krakiem - a do Fleszera zadzwonię rano przed wyjazdem - chyba ,że się dziś odezwie
paweł
  
 
Dzis juz sie nie odezwie, ale jutro sie odezwie - tj mamy po 1 wiec juz jest jutro

Wlansie do domu wrocilem, i ide spac!
Watpie zebym sie obudzil rano - jesli sie obudze, to sam zadzwonie -
Jest szansa ze przeczyta to Pawel - bo lepiej mnei nei budzic jutro z rana, jelsi sam tego nei uczynie- wiec jak by co, to sam zadzwonie.