Samochodowe radio JVC KS-RT700R

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.W Fordzie Eskorcie mam zainstalowane radyjko jw.
Mój problem to to że po wyłączeniu silnika radio tarci pamięć tzn.po ponownym uruchomieniu muszę od nowa wyszukiwać stacje nadawcze i ustawiać aktualną godzinę(w radiu).Proszę o pomoc w usunięciu tych niedogodności,oraz być może posiada ktoś instrukcję obsługi do tego radyjka -proszę o udostępnienie.Pozdrawiam Mirek.
  
 
Musisz je podłączyć poza stacyjką, aby niezależnie działało pod akumulatorem - najlepiej pociągnij sobie kabelek bezpośrednio od akumulatora, wtedy będzie Ci się resetować tylko jak odłączysz akumulator - ale to się dzieje raz na pare lat, tak w normalnej pracy wszystko będzie OK
  
 
Nie zgodze sie. Po prostu nie podłączyłeś pamięci. Znajdz kabelek podpisany, jako "memory" i podłącz go do plusa. Jak sobie nie poradzisz, to jedź gdzieś, gdzie montują radia. To jest 5 minut roboty.
  
 
Tak jest memory pod plusa kolega ma racje.
Pozdro
  
 
Masz kostke zwykla ISO?? ja tak to ten kabelek bedzie prawdopodobnie zólty i chyba wpiety w 2 wsowke od "-"
kolejnosc mniejwiecej bedzie taka "czasny" minus, "niebieski", i "zołty" pamiec... jak dobrze pamietam