Apel Planetarian :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kiedy Swapujecie maluszka i chcecie koniecznie silnik 900, to nie szukajcie całej siudemki dla tego oto sprzętu.
Tych autek jest już naprawde bardzo mało i nawet w opłakanym stanie to autko przedstawia nie małą wartość, nawet jeśli nie finansową, to kulturową.
Pomyślcie czasem o autkach typu cc/sc, w których te silniki również występowały, a jest ich mnóstwo...
Siudemki to dziedzictwo kulturowe...
  
 
Zgadzam się, podobna sytuacja miała sie kiedyś do właścicieli 125p/polonezów... oni kupowali 131/132 dla silnika i też często resztą była cięta i sprzedawana na kg - bo przecież była zardzewiała... a wiecie polscy blacharze to magicy, z pokiereszowanego golfa zrobią auto "bezwypadkowe", to z takiego zrobią luks-salonówkę.

Albo inaczej.. jak już kupicie coś dla silnika (przecież wam tego sie nie zabroni) to dawajcie cynk ze macie karoske bez silnika...
  
 
podpisuje sie pod tym apelem -
ja to mam juz po dzurki w nosie i maluchy i te swapy jak by nie mozna bylo
kupic fiata 127 i go wyremontowac i miec lux duza bryke nizeli dokladac i dokladac do tego malego pudelka niedosc ze awaryjne to i to niema miejsca na tylnej kanapie
a w 127 to nawet kolega w bagazniku sie zmiescil i bylo mu wygodnie a z tylu moga siedziec lub przemieszczac sie w roznych pozycjach dwie dorosle osoby heheeh


sorki za OT
  
 
To ja mowie od razu, mam do sprzedania karoserie do 127 , kompletna wersja wloska. wszystkie elementy wnetrza zostaly wymontowane, ale wszytstko do niego jest.
Jak by ktos byl zainteresowany zapraszam na priv
  
 
Podpisuje sie pod tym rencamy y nogamy
  
 
tak samo jak EL_