Co tu tak pusto ??? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no a ja obecnie użytkuję 17 calowego Samtrona 76DF na kinolku samsunga 755 i trzy letnią gwarancją. niestety w 1024/768 tylko 75hz, ale to i tak różnica niż w 60hz
  
 
Wracając do głównego wątku tematu - to rzeczywiście chyba nie wszyscy klubowicze LKP zaakceptowali nowe forum a szkoda czym nas więcej tym lepiej - ciekawe co jest powodem niechęci do forum na motonews
  
 
no niestety dalej większy ruch na autoladzie - tutaj pisze tylko garstka stałych osób . Nie wiem czemu tak jest ...
  
 
Panowie, spokojnie... powoli, powoli się rozkręci. Są święta i przerób wszędzie jest mniejszy. Zarejestrowanych userów jest coraz więcej, a i z tym ruchem na Autoladzie też bym nie przesadzał.
  
 
no ale jest wiekszy niż tutaj - poza tym zobacz sobie ile dzisiaj było postów tu i tam
Jasne że się rozkręci .
Ale rejestracja na motonews sprawia chyba ludziom kłopot niestety - mój kumpel który zna się na kompach i net ma od 3ch lat nie wiedział jak sie tu zarejestrować - musiałem mu wytłumaczyć
Jak dla mnie wszystko jest OK
  
 
Spokojnie na wszystko potrzeba czasu
U nas też nie wszysko grało na początku a teraz jest piknie
  
 
Panowie! Nie ma sie czym przejmować !
Przyjdzie wiosna i zacznie sie ruch i na forum i z samochodami zlotami itp. Zresztą jesli taki klub jak nasz ma dwa forum to czego sie spodziewać???
Sentyment do autolady pozostyaje u kazdego , kto przezył to od początku , czyli juz od ponad roku. Moim zdaniem zresztą zbyt dosłownie niektórzy potraktowali podział na forum techniczne i klubowe.
Pozdrawiam
Paweł
 
 
problemy są spowodowane zawirowaniami z wyborem klubowego i przede wszystkim niedziałaniem strony klubowej, a więc brakiem informacji o adresach...
ja uważam że narazie jest OK.
Konrad, pamietaj że Autolada działa "troszkę" dłużej niż to forum.
  
 
Cytat:
Konrad, pamietaj że Autolada działa "troszkę" dłużej niż to forum.




czyli tylko sentyment jest przeszkodą w użytkowaniu motonews ?
  
 
Raczej przyzwyczajenie... dlatego: cierpliwości.
  
 
No właście - co tu tak pusto ? Znowu gdzieś większość wywiało.

Wszyscy pakują już prezenty ?
  
 
A co tutaj robić? Po oglądał bym fotki, ale akurat nie chcesz ich wkleić. Więc....
  
 
Szeryfie, już zrobione.
  
 
Ja jestem tutaj codziennie, po kilka razy, bo mam dużo wolnego czasu ostatnio. Zastój rzeczywiście jest. Sam dodal bym jakieś fotki swojej, ale jestem za granicą. Swoją drogą Łada nie jest popularną marką w naszym kraju i chyba nigdy nie będzie tu takiego ruchu, jak np forum VW. Ale to chyba dobrze. Mało jest aktywnych użytkownikow tutaj, ciągle widzę tych samych.