Potrzebna pomoc dla gościa z Czech!!! [Fiat 125p]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Potrzebna pomoc!!! Gosc napisal po angielsku a ja kiepsko z tym jezykiem pomóżcie mu !!! Prosze!!! Oto trześć maila:
"Good morning,
I need a help, please. I would like to exchange in my Fiat 125p 1300 it's
engine for engine 1.6 DOHC from Italian Fiat 125 Special. But registration
authority asks a certificate from importer or producer that the change of
engines is possible. Since import company that imported the Fiat 125p into
Czech Rep. does not exist any longer I need a contact to producer FSO. Could
you help me, please?
Regards
Frantisek Jiral"



  
 
myśle że chodzi mu o coś w rodzaju chomologacji!!
więc 125p z silnikiem DOHC to =monte carlo-jest zdaje sie na stronce klubu. inna sprawa to problemy techniczne,ale myśle ze o tym wie, bo nic nie pisze.
  
 
Aha dobrze ze znalazl sie ktos kto zdecydowal sie pomoc piszecie prosze Dzieki Mar125!!!
  
 
Hehe, a mnie się wydaje, że ten temat się idealnie nadaje...
...na English Forum, gdzie powinieneś owego nowego kolegę skierować czym prędzej!
  
 
Witam,
gosc ma fiaciora 125 z silnkiem 1300 i chce wymienic na 1600 DOHC z wloskiej wersji 125 special - ale przy rejestracji prosza o certyfikat od producenta albo importera mowiacy, ze taki swap jest mozliwy. Importera w czechach juz dawno nie ma, dlatego prosi o kontakt z FSO (hehe ktorego juz tez nie ma;P) Jako gosciowi mozna pomoc? Moze powinien skontaktowac sie z Fiatem we Wloszech?

pozdr!
  
 
Jak to nie ma FSO???
Nie ma już Daewoo-FSO a fabryka wróciła do dawnej,jedynie słusznej,nazwy
  
 
Witam!
Niech gość napisze do mnie na e-mail: wmalecki@go2.pl dostanie komplet dokumentów.
Pozdrawiam
ps. może pisac po czesku.
  
 
Cytat:
2004-11-06 21:14:12, Mruk pisze:
Witam! Niech gość napisze do mnie na e-mail: wmalecki@go2.pl dostanie komplet dokumentów. Pozdrawiam ps. może pisac po czesku.


Mruku jestes Wielki.........
  
 
A jak ja napisze to też mógłbym dostać?
  
 
Dioda: Ja mam to samy v Lade a nedelam si nadeji, ze by mi to nekdo nekdy schvalil pokud bych nevysolil tisice a tisice za nejaky testy a atesty, takze to tam mam nacerno. V tvym pripade je snad urcita nadeje.
  
 
czy mi sie wydaje czy w polsce jest liberalniejsze prawo dotyczace swapow??
bo przy okazji berg cup tez cos bylo o homologowanych rozwiazaniach
czyzby w tym jednym przypadku czesi byli za nami, ze nie moga robic konwersji dowolnie??