Mamy klub...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...ale nie mamy jeszcze forum!
W związku z powyższym zwracam się z prośbą o utworzenie w TEST'ach forum dla naszego klubu. Nazywać się on może CCC (Classic Cars Club), "Stare graty z mojej chaty", "Antyki i inne pierdzielniki", "Między Nami Klasykami", "Stare ale Jare", "Oszołomy remontują stare złomy" itp. Mam jeszcze kilka propozycji ale to przy okazji może wrzuce.
Z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Pozdrawiam całe Motonews, a szczególnie Admina i wszystkich, którzy mogą mieć wpływ na tą decyzję .



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-11-01 01:46:52 ]
  
 
Rejs standardowe pytania

1. Macie stronke www ??
2. Macie klubowiczów ??



pozdr
  
 
1. Momy
2. Momy

BTW - rozumiem że >> ONI/ON << spełnia(ją) oba powyższe kryteria lub chociaż jedno?

ad.1 (serwer padł wczoraj i jak nie wstanie to poszukamy innego zeby wrzucić backup )
ad.2 Nie wszyscy mają stały dostęp do netu więc sie na razie rzadko pojawiają


ps. Bardzo fajne forum tu macie i Wy też fajni jesteście .



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-11-01 17:25:01 ]
  
 
Rejs jak zwykle sie czepiasz ja tylko mowie jak zrobic zeby miec jak najwieksze szanse na forum

Co do stronki to czekam na serwera chetnie zobacze co tam macie.

Jakie macie kryteria dla userów ? Trzeba miec jakies stare auto ?

pozdr
  
 
Kryteria sa w fazie opracowywania, ale generalnie trzeba być spoko ziomem i umić się bawić w pozytywnie powalonym towarzystwie .
A backup jest spakowany z hasłem którego nikt nie pamieta wiec to dodatkowo przedłuży temat
  
 
MOge od backupowac

pozdr

p.s. czekam na kryteria
  
 
Cytat:
2004-11-03 07:50:49, thaniel pisze:
(...)
p.s. czekam na kryteria


Ja też, szczególnie na Kryterium Asów polskich lig żużlowych .
Aleś się uparł na te kryteria...
OK, niech będzie - http://www.nkm.iw.pl/musi sie pacjent mnie spodobać i od tej decyzji nie przysługuje odwołanie. Zadowolony?
  
 
Race malo ci tych wsystkich klubow w profilu??
co na tym forum ma byc??
bo jezeli chodzi o fso fsm fiaty itp itd to na motonews tego jest duzo.
jezeli chodz o pielegnacje chromy lakiery itp itd to to tesz jest na forum "Renowacja Nadwozia" malo bo balo ale jest
ale ja jestem ZA tym zeby nowe foum powstalo:]
  
 
O, i już mamy pierwszego chętnego do wstapienia .
To się nazywa pozytywne myślenie!
  
 
ja też chcę wstąpić jeśli mogę
a będą naklejki klubowe?
a ile wpisowe, bo ja ostatnio biedny student jestem
  
 
Wpisowego raczej niet, chyba że ktoś będzie chciał wspomóc budowe moich autek, to nr konta moge podac .
Naklejki oczywiście jak najbardziej, jeno trza by zmontować jakieś uadne logo, no i nazwe ostateczną ustalić, bo na razie rzuciłem tylko kilka pomysłów przyciśnięty do muru .
  
 
a może poprostu "fiat 125p klub polska" ? ))
  
 
Czyli rozumiem, ze page juz jest...Bo jesli chcesz, moge cos przejrzystego i ladnego stworzyc...koncepcja na logo...tez sie postara i sie wymysli
  
 
Rejs, a sympatykow tez przewidujecie?
ja starocia jeszcze sie nie dorobilem,ale nad tym pracuje...
  
 
I jak tam? Klub istnieje czy nie? Fajnie tak byłoby utworzyć klub takich zabytkowych aut
  
 
Cytat:
2013-10-20 22:44:16, AtMa pisze:
I jak tam? Klub istnieje czy nie? Fajnie tak byłoby utworzyć klub takich zabytkowych aut



Pełno jest takich. Ja należę do Klubu Miłośników Starych Samochodów i nawet ma on swoją stronę oldtimersclub.pl . Na zloty rzadko jeżdżę, bo nie mam za bardzo czasu, a poza tym to kosztuje. A ty masz zabytkową furkę? Jeśli tak to jaką?