Piaskowanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pytanie do ludzi z Lodzi

czy moglby mi ktos powiedziec gdzie w Lodzi tanio piaskuja felgi blaszane i jaki moze byc tego koszt
  
 
korzystajac z tematu..
mam pytanko czy ktos kupowal pistolet do piaskowania taki np z allegro za 45-55zl?? jezlei tak to prosze o jakies info jak to sie sprawuje
  
 
a jest taki pistolet do kupienia?? kurcze nawet nie wiedziałem
  
 
tak zobacz do ciekawostek z allegro tam jest link na ta aukcje.
  
 
Tak kupilem. Pistolet dobry tyle ze ponizej 6-barow kiepsko idzie. Przydaloby sie cigłe 8-barow albo i wyzsze
  
 
Cytat:
2004-12-26 21:29:33, borys pisze:
Tak kupilem. Pistolet dobry tyle ze ponizej 6-barow kiepsko idzie. Przydaloby sie cigłe 8-barow albo i wyzsze


a jaki piasek do tego uzywasz?? cos specjalnego czy zwykly tylko przesiany i wysuszony?? ja mam jakis stary pistolecik i raz idzie ok raz do du... jedna fele robilem 2 godziny inna 20minut a ostnio sie wkuryzlem i wziolem szczotke i papier
jaki masz ten pistolecik?? mazesz jakies fotk izamiescic pistoletu no i tego ci piaskowales??
  
 
Dogadaj się z Szarym być może za drobną opłata on Ci wypiaskuje.
  
 
Piasek kupilem jakis niby specjalny (drobnoziarnisty) co do fotek...... jutro zrobie i zamieszcze
  
 
fotki sa:
Piasek_1
Piasek_2
Pistolet_1
Pistolet_2
  
 
Jaki koszt jest takiego piasku i gdzie można go dostać ??
  
 
Ja go kupilem w Poznaniu za ok. 7zł (paczka taka jak na fotce)
  
 
Mam taki stary kompresor (przedpotopowy ) ale malować się da i to bardzo dobrze czy taki pistolet będzie spełniał swoje zadanie na takim starym sprzęcie??
  
 
wszystko zalezy jakie ma cisnienie - im wyzsze tym lepiej dla piaskowania (ja mam max 8bar)
  
 
Cytat:
2004-12-30 10:57:18, borys pisze:
Ja go kupilem w Poznaniu za ok. 7zł (paczka taka jak na fotce)



troche stary ten temat.. ale własnie szukam piasku do piaskowania i nie w ząb nie moge nigdzie znaleźć POMOCY!
  
 
Cytat:
2006-03-10 09:48:07, Forest pisze:
troche stary ten temat.. ale własnie szukam piasku do piaskowania i nie w ząb nie moge nigdzie znaleźć POMOCY!


kiedys byly na allegro. ale rzadko strasznie,

ja proponuje podjechac do jakiegos kamieniarza oni tez piaskuja cos na nagrobkach i mysle ze jak sie dogadasz to ci troche odstapia po cenie