Bilstein do 126p - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
odswiezam - kto kupowal ostatnio nowe bile? jak wygalda sprawa nastaw - sa one ustawiane na zyczenie i cena sie niezmienia?
  
 
Cytat:
2006-03-28 19:15:29, mateuszc pisze:
lipnie obspawane. Tak powinno być

A kto spawal ??
  
 
No jak to kto . Najlepszy spawacz z krk
  
 
krauzer, bartong?? bo napewno nie Ty


[ wiadomość edytowana przez: bizer_trikolor dnia 2006-09-19 22:17:13 ]
  
 
nie , Parnel
  
 
na pewno nie bartong, ani spawac nieumie ani z krakowa;]
  
 
choopy pytanie. Można ocenić stan bila tzymając go w łapach?jak powinien sie zachoywać?
  
 
Sprobuj wbic go do konca zapierajac sie o ziemie - bo powinno to byc dosc trudne i obserwuj jak sie wysuwa - ma to robic bez zadnych skokow, plynnie i nie za szybko
  
 
Cytat:
Sprobuj wbic go do konca zapierajac sie o ziemie - bo powinno to byc dosc trudne i obserwuj jak sie wysuwa - ma to robic bez zadnych skokow, plynnie i nie za szybko




mówisz o amorach oczywiśćie
  
 
chyba że sie pomyliles z tematem Rydzyk Rally Team


ps.a tak powaznie dzięki za rade
  
 
Cytat:
2006-09-21 22:58:04, siekierhc pisze:
mówisz o amorach oczywiśćie


Powiem Ci ze ja na swoim bilu to musze sie oprzec prawie calym ciezarem ciala
  
 
ma ktoś fotki tych gumek i tulejek do bilów tylnich? czy można to zalozyć na seryjnych gumach?
  
 
pewnie i można, ale polecam orginalne, wydatek 30zł na dwa amorki albo na całość, są grube i z odpowiedniego materiału, a jak zakładać serie to podwójnie i mocno skręcic, choć jak masz zamiar kupić nowe to kup orginalne
  
 
zykle po 10.000 zrobia sie jak szmatki
  
 
a podobno pasuja gumki z merca 124. Można je luzem kupić?
  
 
po co tak kombinowac jak za 30zł masz set oryginalny bilstein. Kazdy ma amory za 1000zł i załuje wydac 30zł
  
 
jakie 30zl? jak mi przyszla paczka z gumami pod tylne bile to ponad 6 dych wybulilem.
  
 
Odświeżam.

Odnośnie amorków... kupował ktoś ostatnio? Cena bez zmian? Ile się tak mniej więcej czeka na bile? Jak to dokładnie jest z tymi nastawami, dzwonię tam i mówię jaką chcę charakterystykę czy oni mają jakieś gotowe nastawy?


[ wiadomość edytowana przez: 130TC dnia 2007-04-10 11:04:02 ]
  
 
zadzwoń a sie dowiesz jak masz zamiar i tak kupić
  
 
Ja kupowałem 1200 zł za 4 sztuki
Dzwonisz do Pana Tadeusza masz numer w tym temacie. Mówisz charakterystykę i czekasz z 4 - 5 dni.