Wykładzina podłogowa.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Słuchajcie, mam taki dylemat, gdyż w moim 128 mam na podłodze gume taką jaką mają Zastawki, a nie normalną wykładzine podłogową. Nie ukrywam, ze mi to nie pasuje. Czy macie jakiś patent co mozna zaadoptować?
  
 
No jak to co McQ??? Wykładzine podłogową
Najlepiej takiego miśka z długim włosiem
Tak na serio musisz sie poprostu przejść do sklepu z wykładzinami i wybrać taką jaka Ci pasuje, a potem dociąć dokładnie taki kształt jak ta gumowa i założyć
Generalnie możesz założyć dywana na gumkie
  
 
oj wujek wujek
Pic w tym, ze materiał kupiony w sklepie jest prosty, gładki, więc niby jak wyprofilować materiał na wnęki, załamania i nne nierówności?
  
 
no z tym sie troche pomęczysz ale da sie,w paru miejscach natniesz metodą prób i błędów i będzie jak trzeba,robiłem coś takiego w malcu i dlatego w siudemce mam startą wykładzine poprzecieraną miejscami
  
 
A ja zrobilem sobie lepszy patent i chyba wychodzi to taniej.
Mianowicie poszedlem do pobliskiego sklepu i kupilem w metrach wyciszenie do malca i tak samo na metry wykladzine na podloge do malucha. Bylo z tym zabawy ale efekt byl piorunujacy. Cisza i spokoj to raz a po za tym ladny wyglad w srodku. Nie to co mam w obecnym jakis gumo-plastik, obskurny jak cholera
  
 
No to sam wiesz jak wściec sie można, patrząc na tą gume..
co do wykładziny z malca to nie sądze żeby podeszła do 128...
niestety... Mam kawałek (tylny element) od poloneza caro, może po przeróbkach podejdzie.
  
 
Nie jest znowu tak źle z tym docinaniem i profilowaniem...
Pare razy po założeniu będziesz musiał na nowo poukładać, ale po trzecim już będzie gitesik i pikna wykładzinka
Pzdr
  
 
Cytat:
2004-11-05 22:03:48, MCQUEEN pisze:
No to sam wiesz jak wściec sie można, patrząc na tą gume.. co do wykładziny z malca to nie sądze żeby podeszła do 128... niestety... Mam kawałek (tylny element) od poloneza caro, może po przeróbkach podejdzie.




Macqueen jak nie mam na mysli profilowanej wykladziny z malca ale takiej kupowanej na metry w rolki....genialna sprawa bo robisz tym co chcesz bo to nie jest sztywne....na wiosne w obecnym aucie tez to bede robil
  
 
O to fajnie, jak sie zabierzesz to bedziesz mnie instruował co i jak ;]
  
 
no jak by co to masz jak w banku...to naprawde nie jest trudne