Opel SC202 Blaupunkt - problem mały z radiem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Posiadam owe radyjko , i taki maly problemik mam.
Po wylazeniu radia, nadal sie swieci lampeczka/dioda wokol glownej galki on/off/volume

Czy to tak ma byc i inaczej nie bedzie/?
  
 
To radio podłączone jest pod oryginalną instalację w oplu czy w innym aucie?
Być może przewód od podświetlenia jest podłączony do plusa przez przypadek.
Radia blaupukta po podaniu plusa na odpowiedni przewód (najczęsciej pomarańczowy oznaczony ilum..) kostki iso podświetlały gałkę by ją można było znaleźć w ciemności
  
 
Witam
podepne sie pod wątek
mam takie radyjko (dokl SC202D) ale niestety nie posiadam kieszeni do niego , a chcialbym sprawdzic jak smiga (czy w ogóle smiga) zanim go wloze do auta/zalatwie kieszeń
Problem w tym ze schemat jest zatarty (kolo se przerobil radyjko tak zeby mozna bylo latwo wyciągać za uchwyt i sie starł schemacik)

skad mozna zmotac taki schemacik??
Jak ktos ma/wie który styk jest do czego to prosilbym o zapodanie jakichs info

niez znam sie na car audio za bardzo ale moze w innych podobnych blaupuntkach jest tak samo wiec dla podpowiedzi antena jest osobno podpinana (obok innych styków) a reszta wygląda mniej wiecej tak

| | | |
| | | |
| |
| | |

Z góry thx for all

Te dolne styki maja byc po prawej (nie udalo mi sie inaczej zrobic)



[ wiadomość edytowana przez: ZnAl dnia 2005-01-25 21:47:24 ]
  
 
Cytat:
2005-01-25 21:40:56, ZnAl pisze:
Witam podepne sie pod wątek mam takie radyjko (dokl SC202D) ale niestety nie posiadam kieszeni do niego , a chcialbym sprawdzic jak smiga (czy w ogóle smiga) zanim go wloze do auta/zalatwie kieszeń Problem w tym ze schemat jest zatarty (kolo se przerobil radyjko tak zeby mozna bylo latwo wyciągać za uchwyt i sie starł schemacik) skad mozna zmotac taki schemacik?? Jak ktos ma/wie który styk jest do czego to prosilbym o zapodanie jakichs info niez znam sie na car audio za bardzo ale moze w innych podobnych blaupuntkach jest tak samo wiec dla podpowiedzi antena jest osobno podpinana (obok innych styków) a reszta wygląda mniej wiecej tak | | | | | | | | | | | | | Z góry thx for all Te dolne styki maja byc po prawej (nie udalo mi sie inaczej zrobic)



Instrukcje, kable, złącza