Tlen...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co ten komunikator jest wart ???
  
 
wart jest jakies 27 groszy
  
 
Podobno jest niezly mozna nawet gadac z uzytkownikami gg ale jak mowie podobno bo ja uzywam mirki jak wiecie i tylko podpinam sie pod tlena

pozdr
  
 
Moja siostra uzywa tlena i jest zadowolona... mnie sie tam grafika tylko nie podoba dlatego jestem na GG
 
 
To tlen czy mirandę ??
  
 
ja caly czas GG ale czasem normalnie na GG a czasem jestem na GG przez Mirande.. ale ostatnio moja Miranda miała czkawke wiec chwilo ma odpoczynek
A przez Mirande mozesz odbierac i tlen i GG
 
 
no to ściągnę mirkę
  
 
Miłego ściagania
 
 
Jest jeszcze taki kombo komunikator który zwie się AQQ ( pewnie o nim wiecie) ale może jest ktoś kto o nim nie słyszał. Przez AQQ można komunikować się z użytkownikami GG, ICQ, Tlen, WP-Kontakt. Używałam go jakiś czas i można powiedzieć że jest dość dobry.
Jeśłi ktoś chciałby popatrzeć jak to wygląda zapraszam tutaj

pozdrowienia


  
 
Dzis testuje Tlena oryginalnego zdam relacje

pozdr
  
 
Ja dzis tez odkurzyłam dawno nie uzywanego mojego tlena.. o dziwo nawet haslo pamietałam..
 
 
fajnie z tlenu wysyła sie sms-y...dochodzą na 100% od dawna tylko po to go używam.
  
 
A ja jestem niereformowalny i uzywam tylko gg
  
 
Ja muszę sobie wreszcie Mirandę skonfigurować
  
 
Pierwsze wrazenie (niegdy wczesnej tlena nie widzialem ... no moze na screenach)

Plusy

- SMSy dzialaja zajebiscie
- wiadomosci wysala bezblednie
- spora liczba skorek gotowych i fajnych
- spora pluginów
- sporo opcji (a wiadomo im wiecej tym lepiej)

Minusy
- Reklamy

Podsumowanie narazie jest takie, ze tlen jest bardzo fajny i za super dzialajace SMSy i wiadomosci warto nawet obejrzec te raklamy. Nie testowalem jeszcze polaczenia video i audio ale jak sprawdze to dam wam znac.

Trzeba przyznac ze GG to przezytek ...

pozdr
  
 
Jak tak dalej bedziecie mowic to bede musial zmienic.... nie moge byc przezytkiem
  
 
Cytat:
2004-11-09 12:58:09, thaniel pisze:
Nie testowalem jeszcze polaczenia video i audio ale jak sprawdze to dam wam znac. Trzeba przyznac ze GG to przezytek ... pozdr


jeśli chodzi o rozmowy głosowe to tlen nie wypada dobrze ( np ze skype),jest duże opóźnienie i to drażni, natomiast video jest dość dobre ale na yahoo obraz z kamery bije tlen na głowę.
Podsumowując... są lepsze i gorsze komunikatory... każdy ma jakieś wady i zalety
  
 
A ja nie umiem jak w Mirce zrobic by były tam kontakty tlenowe....
 
 
A ja za to nie znam Mirindy.... ani ani troszkę... mam poinstalowane choć co i już chyba nie będę więcej zapychać komp.
  
 
Jeszcze się do niej nie zabrałem