Crash Test

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ktos tam chcial wiedziec co z crash test

Pani w tico wymusila pierwszenstwo i bylo bum. Do wymiany jest pas przedni i zderzak. Najgorsza ta cholerna policja po 3, 5 godzinie czekania okazalo sie ze zaden patrol jeszcze nie dostal tej sprawy .... dupki przez nich jestem chory teraz. No i do tego jeszcze gume zlapalismy taki dzien byl wczoraj

pozdr
  
 
To nasza policja wlasnie, gdy trzeba to jej nie ma...

Thaniel to ciekawy miales wczoraj dzien, nie ma co
 
 
poka poka fotki
  
 
Foto !!!!!
  
 
Voy z daleka nawet nie widac hehe ale i tak mialem zmieniac pas przedni i zderzak po poprzednim puk a teraz ciesze sie ze nie zrobilem tego bo nie bede musial za to placic ... przy okazji wymienie lewy blotnik i w ten sposob caly przod bedzie noje

pozdr
  
 
ehhh ludzie to maja szczescie. Ja szukam dzwona i nikt mi nie chce wyskoczyc
  
 
Wpadnij do Torunia pokaże ci takie miejsce, że objedziesz je kilka razy i będziesz miał co chcesz
  
 
Voy, nie kracz!!! bo w końcu coś CIe spotka.
Ja w moim pierwszym pseudo aucie o nazwie malczak w jeden dzień zastałam uszkodzona od tyłu ( gość zaparkował mi na silniku) a na drugi dzień jadąc po lakier wypaliłam przodem
a dlaczego wypaliłam... hmm bo po zdarzeniu z tyłem śmiałam się że jeszcze tylko trzeba odnowić przód i będzie jak nowy. Fakt...był po remoncie jak nowy
  
 
Cytat:
2004-11-06 17:26:34, Voy pisze:
ehhh ludzie to maja szczescie. Ja szukam dzwona i nikt mi nie chce wyskoczyc


  
 
Ja tylko znajduje pozytywne rzeczy w negatywnych

Dlaczego nikt za nami nie jechal ahh

zartuje

pozdr
  
 
A co Ania na to ?
  
 
Ania sie ucieszyla bo zeszlej zimy facet jej zajechal droge u nas na parkingu i walnela w skode ale ubezpieczalnia orzekla wine obopulna. I teraz bedzie mozna zrobic obie stluczki za jedym zamachem

pozdr
  
 
A swoja droga 3 lata temu (z hakiem) mi babka Yarisem zajechala droge

Wygladalo to tak:



No remont tego kosztowal ubezpieczalnie 3500zl ale

Zobaczcie jak wygladal po remoncie, prawda ze ladnie. Teraz tez ma tak byc





pozdr
  
 
ja niestety jak mialem wypadki to jeszce nie mialem aparatu . Ale jak gnalem siodemeczka (droga nie bmw ) i pan wyskoczyl mi w suchedniowie z podporzadkowanej to pamietam tylko hamowanie i wyjscie z samochodu. Autko stracilo przod...
  
 
Voy ja troche OT ale to moj topik ....

Serio to co masz w podpisie powiedzial Jer ??

pozdr
  
 
wlasnie ogladalem top gear i rich hammond testowal nowa corvetke. I to wlasnie powiedzial Jeremy. Tylko ze tam poldek jest pod nazwa PRIMA. Ale u nas przetlumaczyli to jako polonez . Ale mamy fury no nie??
  
 
jak corvette
  
 
tylko troche szybsze Wczoraj swoim przekroczylem 180
  
 
To ze tam (jak i w holandi belgii etc) caro to prima

A swoja droga naped na tyl jak najlepsze fury swiata zawiecha jak w corvie hie hie sie jeszcze okaze ze taka zawiecha jest najlpesza do sportowych fur

pozdr
  
 
jeszcze zeby tylku silnik mial 260 szynszyli i jakos to by chulalo