Polecam - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
niestety na to Love to chyba nie masz szans
  
 
Skoro tu polecamy filmy to ja polecam "12 małp" dzis na TV4 o 20:00, oczywiscie tam gra moj ulubiony aktor
Szkoda ze ja nie mam tego kanału wiec moge sie tylko smakiem obejsc ....
 
 
To co wy tam macie w tym Jasle?? TVN niet, TV4 niet A ja wole ogladac dzis serial Glina niz 12 malp, mam je na DVD
  
 
W Jasle to my mamy wszystko..prawie, tyle że moje osiedle jest hmm jak to delikatnie powiedziec.. "inne" zwlaszcza moj blok ze kablowka tam nie dotarła...a anteny swojej am sie nie oplaca. Dlatego mamy tylko 1,2, regionalna i polsat.
 
 
Jak widac antena sie oplaca
  
 
No moze i masz racje , tyle ze ogladanie filmow w TV mnie niestety usypia.. a wiekszosc filmow jakie lubie i o ktorych wspominam tu ogladalam w kinie... stare to byly czasy ale... efekt kinowy jest napewno o wiele lepszy niz w telewizji.

Hmm antena antena.. a ile taka antena kosztuje?
 
 
To zalezy w 100zl sie zmiescisz i moze Ci ktos zamontuje. Wiem ze w kinie fajnie. Ale kino domowe to tez jest dobre. Sam mam i nie narzekam
  
 
Kino domowe to narazie musi poczekac... bo w pierwszej kolejnosci to komp na tapecie jest.
Antena 100 zł.. hmm moze by sie jednak skusic... hihi przynajmniej bym Wam nie marudzila ze super film ale niestety nie na tym kanale co ja mam
 
 
To moze odrazu karte telewizyjna do kompa???
  
 
Najpierw niech chociaz na kompa uskładam a idzie mi to jak krew z nosa
 
 
Ja zbieram na samochod wiec wiem o czym mowisz
  
 
Ja to składam na studia... dwa razy do roku....
  
 
no to masz kolejny powod do adresu. 12 malp i u mnie jest wiec moge Ci go dorzucic.
  
 
Hihi kusiciel No to zaryzykuje.. jak to ktos kiedys mawiał.. No risk no fun..
Dzieki Flower.
 
 
dac ci maila czy masz??

lub wejdz na GG

[ wiadomość edytowana przez: flowerman dnia 2004-11-19 16:36:59 ]
  
 
Napisałam na priv
 
 
dostalem, wiec postaram sie podeslac jeszcze w sobote lub w poniedzialek.
  
 
Flower.. nie spieszy sie.. wyslesz jak bedziesz miał czas, czekałam tyle to wytrzymam jeszcze troche.
 
 
Pn to Pn
slownosc to nr 1.
bedzie u Ciebie po 2 lub 3 dniach
  
 
Wielkie dzieki... bede Twoja dluzniczka