Gadżeciarz (chwale sie)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzieki koledze k1Cyprys z FTT (Fso Tuning Team) dowiedzialem sie ze sa biale kwadratowe kierunki do poldka wiecie ze musialem je miec ... dzis przyszedl pan z pocztexu

Niestety fotki kiepskie ale cos widac









Zrobie fotki juz na autku (mam nadzieje ze bede mial juz motorole v500 wtedy) ale juz po zrobieniu przodu

Musialem sie pochwalic

pozdr
  
 
Fajny komputer....
 
 
ja mam standardowe lezki...
  
 
Voy do mojego lezki nie pasuja ... musza byc kwadraty (moim zdaniem) i nie wiedzialem ze sa takie dopuki nie zobaczylem fotki w profilu Cyprysa i jeszcze raz mu dziekuje

notabene Cyprys ma ladnie zrobionego poldka warto zobaczyc

pozdr
  
 
ok idem zobaczyc.
PS. Ja bym zrobil swojego ale nei mam za bardzo pomysla
  
 
Podziękuj Tuning Masterowi K1Cyprysowi
  
 
Ja mam caly plan

W punktach

- przez zime zawiecha, blistein b4 sprezyny z trucka uciente to przod, a tyl dolozyc pioro lub resor od kombi wyprostowany lekko

- blacha kompletna, malujemy na 122 (czyli jak jest teraz) ale dol drzwi i blotnikow do listew beda na czarny mat zeby sie komponowaly z czarnymi zderzakami, do tego slupek miedzy drzwiami okleje folia czarny mat i miedzy oknem tylnich drzwi a trojkacikiem tez czarna folia oczywiscie mat

- hamulce od trucka lub uno t

- swap na 2.0 + skrzynia koniecznie z pionowym drazkiem

o alufelgach nie mowie bo oczywiste raczej na bialo , moze sie uda zrobic maske z plastiku a moze i tylnia klape

takie mam plany

pozdr
  
 
słupek na czarno tak! miedzy tylnimi a trojkącikiem nie......... wygląda kiepsko... mam sąsiada z grafitowym poldasem i czymś takiem... tragedyja...

A jak dostaniesz skrzynie od DOHC z pionowym drążkiem to się pochwal - dwa lata szukam... i znalazłem tylko bezkłową wyczynową...
  
 
ja swapa zrobie jak mi silnik calkiem padnie. A narazie siedze i knuje...
  
 
Co ty tam knujesz ??
  
 
Stuninguje se poldka i wyzuca mnie z FSOAK
  
 
To przyjdziesz do FSO TT
  
 
no chyba tak
  
 
Quat mi sie wydaje ze u mnie bedzie dobrze wygladac bo mam ciemny kolor autka no sie zobaczy ....

Co do silnika i skrzyni to nie mam rozeznania szukam ale tak na serio bede szukal w przyszlym roku

pozdr

p.s. felgi bym chcial od Aliego wziasc ale nie mam teraz kasy ...
  
 
Tamten byl właśnie ciemny...

Co do skrzyni to jest b. ciężko...
  
 
Ktore Than te wieksze czy te mniejsze??? Bo ja biere chyba te mniejsze...
  
 
moze motylki co ??
  
 
Motylkow nie chce. Chyba ze masz do sprzedania
  
 
Ja wlasnie postanowilem ze sie zapisze albo do FSOAK albo do FTT sek w tym ze nie wiem co wybrac

W sumie jestem (jak wiekszosc) po PTK i przenioslem sie na forum motonews wlasnie z FSOAK (ktore nie mialo nazwy jeszcze) ale patrzac na takie auto jak Cyprysa mysle ze podoba mi sie takie podejscie do zrobienia Poldka no coz cos wymysle ....

Co do oklejania to 122 jest bardzo ciemny i na moj gust bedzie pasowalo ale to juz wyjdzie jak okleje

A powiedzcie mi jak najlepiej z silnikiem zrobic

- kupic do remontu i wyremontowac moze nawet jakies lepsze graty wkladajac

- kupic po remoncie

pozatym ile kosztuja jakies gazniki ?? zmieszcze sie w 1000-1500zl ?? i jak z dostepnoscia ???

pozdr
  
 
1000 - 1500 chyba sie zmiescisz. Ja bym wolal jednak na wtrysku.