Gadżeciarz (chwale sie) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja wole gazniki ale kto wie bo jak sie trafi z wtryskiem to sie poprzerabia poldka nie jakies tam pompy elektryczne wiazki i inne takie

pozdr
  
 
ja mam juz prawie przystosowane wsio do zalozenia wtrysku. tylko mi silnika brakuje
  
 
to jest ten najciemniejszy grafit?? bo ja się nie znam na oznaczeniach koloru lakieru.... jeśli tak to jest ten co ma mój sąsiad...

Co do silnika to za kafla kupisz taki na 40-50 tyś km...

Lepiej kupić padło za 500 i dać do remontu mojemu ojcu ... fakt ze wyjdzie koszt łączny ze 2000-2500 ale na igłe będzie działał... i z tuningiem mogłby ci coś wymyślić
  
 
NIo a ja mam pod gazniki przygotowane tylko mi ich brak no i silnika

pozdr
  
 
Q twoj tata robi silniki??
  
 
Machanik... zawodowy... a DOHC to jego specjalność
  
 
no to bardzo ladnie. Jak kupie se silnik to zawioze go do twojego taty
  
 
Nio i to jest pomysl

Quat mamy znizki klubowe

pozdr
  
 
no ba musimy miec. Remiont silnika za 2 browarki
  
 
na razie mi nic o zniżkach nie wiadomo

poczekamy zobaczymy...

Czyżbym zapomniał powiedzieć że mam warsztat
  
 
Cytat:
2004-11-06 20:50:28, Quattro pisze:
słupek na czarno tak! miedzy tylnimi a trojkącikiem nie......... wygląda kiepsko... mam sąsiada z grafitowym poldasem i czymś takiem... tragedyja... A jak dostaniesz skrzynie od DOHC z pionowym drążkiem to się pochwal - dwa lata szukam... i znalazłem tylko bezkłową wyczynową...



Wystarczy, że dopadniesz pierwszą lepszą Argentę na szrocie i bierzesz samą dźwignie ze skrzyni. Ten mechanizm pasuje nawet do skrzynki polonezowskiej
  
 
Quat nie jedziesz za ocean

Piter a jakie przelozenia ma skrzynia fiatowska ??

pozdr
  
 
Jadę
  
 
Voy nie zauwazylem ze rozmawiales do mnie o tych felgach ...

Ja te mniejsze gdyz juz wydalem prawie 800zl na opony 185/70/R13 to juz warto by bylo miec felgi pod nie ... no chyba ze dostane od kumpla 14" tez od BMW ... bo cos tam mowil ze ma mi dac za free

pozdr
  
 
Moja wizja poldka jest taka jak na zdjeciach nizej tylko ze z roverkiem i moich felach pomalowanych na grafitowo.

  
 
nio dyć ładne krzyżyki...ale to może wina forum...coś dzisiaj siakeś kłopoty są
  
 
Musi byc wina forum bo wczoraj byly i na serwerku siedza. Jak ktos koniecznie chce zobaczyc to na http://aliment.idohost.com/ dwa zdjecia polonez 35 i 36.
  
 
Nie ma....
  
 
A u mnie widać
I tu widać przewagę Mozilli Ali, pytałeś w czym jest lepsza to teraz masz
Moźka ma taką opcję, że jak widać krzyżyki to sobie klikam prawym klawiszem myszki i wybieram opcje "View Image"... i już! Mam obrazki
  
 
Cytat:
2004-11-09 13:01:40, thaniel pisze:
Voy nie zauwazylem ze rozmawiales do mnie o tych felgach ... Ja te mniejsze gdyz juz wydalem prawie 800zl na opony 185/70/R13 to juz warto by bylo miec felgi pod nie ... no chyba ze dostane od kumpla 14" tez od BMW ... bo cos tam mowil ze ma mi dac za free pozdr



Hehe to sie musisz spieszyc bo ja w soboete chyba jade po nie