Ladies and Genetelman - my polo :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nio - oto fotki









  
 
Mnie sie autko i fotki baaaardzo podobaja.. kolorek miodzio i te piekne piecioramienne na B ...
 
 
Grzehu baaardzo ladny. I najlepsze jest to ze prawie nic przy nim nie trzeba robic bo jest ladny. Ewentualnie czarne szybki z tylu i moze fele z parapetem (to moje zboczenie takze nie brac na 100% powaznie)

Teraz elegancko sie pochwal jaki silnik jaka moc jaki przebieg ... aha fajne ma lampy tylnie

pozdr
  
 
Fajny bardzo fajny!!! Extra... kurde jak ja chcę tego Merca
  
 
heheh nio to sie elegancko chwale :

silnik 1,4 monowtrysk - 60 KM

przebieg 136 tys km

oponki jak widac niski profil - Fulda Carat Extreme 195 R15/45

sprezynki czerwone - przedwczoraj dopiero dojazalem troche wiec telepie - ale tak miodnie

z przodu tarcze wentylowane - nie wiem czy takie byly seryjne czy zostaly zmienione

i jest to troche dzwiny model bo mechanizm zmiany biegow jaki i liczniki ma juz z modelu po 99 roku

  
 
Grzechu nietypowe pytanko skladajace sie z kilku czesci

- bawisz sie w elektronike ??
- masz dostep do laptopa ??
- lubisz gadzety ??

pozdr
  
 
hmm elektronika - co nieco cos tam sie bawie czasem

dostep do laptopa - kumpel ma wiec teoretycznie moze by byl

gadzety - pewnie - tylko co dokladnie masz na mysli

pozdr
  
 
Moge Ci zalatwic (postaram sie) schemat VAGa tylko trzeba samemu zrobic plytke, wytrawic polutowac. Instalujesz sofcik w laptoku i sobie monitorujesz prace WiDabliu aha koszt zlozenia to okolo 25zl

Druga rzecz to jak masz licznik dzienny elektroniczny to mozna go ustawic w tryb testowy i conieco wiecej na nim odczytac bez zadnych dodatkowych rzeczy oczywiscie ... moj kumpel wie jak to zrobic ... mozna tam obroty silnika odczytac, bodajze zaplon niepamietam poprostu co ale mozna

pozd
  
 
acha - no ciekawe ciekawe

a jutro jestem wstepnie umowiony na hamownie tez taka laptopowa - zobaczymy ile chomikow mi sie ostalo w polówce

jak bede mial wykresy to wrzuce
  
 
Dynamo costam fajne urzadzenie. Pamietaj zeby zabrac ze soba komplet danych tzn przelozenia skrzyni, przelozenie glowne, kola to sobie odczytasz na miejscu ale im wiecej danych podasz tym dokladniejszy bedzie pomiar. Fajnie jest tez zwazyc auto wczesniej np na stacji diagnostycznej.

Ile kosztuje taka przyjemnosc ??

pozdr
  
 
jak dla mnie free i pomiary moge sobie robic ile chce i kiedy w sumie - tylko zeby kumplowi pasowalo zeby mial czas...no i jak sobie cos zmodyfikuje to bedzie mozna kuknac czy cos dalo

rewelka sprawa
  
 
Ja mam pomysl jak sobie taka hamownie zrobic samemu ale nie mam czasu narazie .... przewidywany czas okolo 2008

pozdr
  
 
Poczekamy
  
 
nooo proszę, cud, miód i orzeszki.... bardzo ładne polo.
Widać że zadbane i chyba trafiło w dobre ręce, gratuluję wyboru.
hmm, gdyby jeszcze miało 4 drzwi to mogłabym takie mieć.
pozdrawiam
  
 
Auta które mają 4 drzwi i nie są duże lub nie są limuzynami nie są sexy
  
 
fajny fajny tylko szkoda ze bity...
  
 
Po przednich lampach poznałeś??
  
 
ma siem swoje sposobo ;P
  
 
Pewnie!!
  
 
no ba