Jak się dostać????? - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak juz tak przyjmujecie to o mnie tez nie zapomnijcie !! Nie wiem czemu dostalem tylko "Sympatyka". A chcialbym juz ujrzec na moim pieknym, czarnym Limoo naklejeczke LKP
  
 
Jak to zwykle bywa, pewnikiem zbyt mala aktywnosc o tym zawazyla
  
 
a ja dzis zalozylem szyby elektryczne w mojej ladzie czy to nie jest aktywnosc?
  
 
NIe, to jest post nadajacy sie TUTAJ
  
 
No wlasnie, a ja wczoraj wstawilem nowe Amorki na przod (od NIVKI )
A po za tym... echh co tu bede pierdzielil poprostu cierpliwie czekam (mam nadzieje ze sie doczekam
  
 
witajcie
jako ze jestem milosnikiem lady jako autka... mieszkam w 3miescie ale nie posiadam lady aktualnie, czy jest mozliwosc przystapienia do klubu?
  
 
Jako sympatyk owszem, wystarczy wyslac zgloszenie
  
 
a ja 70 dni na forum i co nawet sympatyka !!! a tak wogole mozna komus rzucic namaiary z klubu krakowakiego coby sie mozna bylo spotkac pogadac i porownac ... swoje ladzinki
  
 
hm literki mi sie placza
  
 
Trzeba jeszcze nauczyć się edytować swoje posty - tak żeby dwa pod rząd nie były
no chyba, że po kilku dniach coś chcesz zaznaczyć, że napisałeś
  
 
moze za pare lat jak naucze sie pisac to mi sie uda
  
 
No OWCZYWIŚCIE... wszystko po kolei
  
 
Wiem ze cierpliwosc jest złota cechą, ale..... no właśnie moja kochana Czarnulka jakoś żle wyglada bez naklejeczki LKP na szybie....
  
 
ej dlaczego nie moge zostac czlonkiem klubu skoro bywam na forum i czekam juz na przyjecie 100 dni?
  
 
Ostatnio zmienily sie zasady przyznawania klubowych statusow. Zapraszam do lektury tego wątku. Tam również odnosnik do pelnej wersji regulaminu LKP. W razie watpliwosci kontakt z Radą LKP.
  
 
witam
a czy jak ktos byl zasluzonym czlonkiem i zdegradowali go do sympatyka to zeby znow stac sie czlonkiem to musze tylko wplacic czy przechodzic procedure erekcyjno-iniacjujaca????
a dla czego do psia mac symaptyk nie ma dostepu do watkow o zlotach np?
no chyba ze sie myle
ale nie otwieraja mi sie watki o zlocie na wegrach
.
jestem zdegustowany.
o!

a co nalepki kto mi przyjdzie zerwac z bryki?
.
a tam
  
 
nawet watek "skladki klubowe - info " mi sie nie otwiera. to niby skad mam wiedziec co i jak.
troche chyba nam sie cos niecos klub zkiepscil.

  
 
Lewar, wyluzuj . Oczywiście że w Twoim przypadku jak tylko wpłacisz składkę to automatycznie wracasz do "starego" statusu.
Co do informacji o zlocie na Węgrzech informacja jest ograniczona tylko dla klubowiczów ze względu właśnie na Węgrzech - po prostu Lada Barati Kor nie urządza zlotu otwartego (ale nas zapraszają) dla wszystkich i nie życzy sobie rozpowszechniania informacji o terminie i miejscu zlotu na prawo i lewo.
Co do składek to wszystko jest w wątkach ogólnodostępnych. Jak można przeczytać to Skarbnikiem klubu jest Paweł 66 i z nim się trzeba kontaktować.


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2005-08-07 12:42:50 ]
  
 

watek o skladkach ukryty aby nie kazdy mogl go przeczytac, w koncu zawiera pelne dane skarbnika i powinny byc jakos chronione, chocby zgodnie z ustawa o ocronie danych osobowych
  
 
a jak nie bede wplacal to caly czas bede sympatykiem??
to mi chyba wystarczy na tym etapie mimo ze sie nie podoba.
i tak czuje sie czlonkiem (fe!)
jest mi dobrze
.
nie potrzebuje nikomu placic skladek zeby jezdzic lada malowac ja walkiem na czarno i czuc sie zajefajnie wladzie i robic dziennie 120 km.
o!
i basta.