Nie zdejmujcie nam slonca z nieba

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
O swiatlosci nasza, nie znikaj nam z nieba
Bo bez twego lica pracowac sie nie da
A dla naszej ojczyzny, polnocnej koreii
Pracowac musimy, chocbysmy nie chcieli

Oda do Polnocnej Koreii by thaniel

Ale o co chodzi ??? Patrz nizej

Korea Płn.: "Nie zdejmuje się słońca z nieba"

Północnokoreańskie MSZ wydało oświadczenie, w którym nazywa "bezpodstawnym zmyśleniem" doniesienia sprzed kilku dni o usuwaniu z instytucji państwowych Korei Płn. portretów przywódcy kraju Kim Dzong Ila.

Doniesienia zachodnich mediów o trwającym jakoby w KRLD usuwaniu z instytucji państwowych Korei Płn. portretów przywódcy kraju Kim Dzong Ila, to "pozbawione podstaw zmyślenia", będące wyrazem spisku amerykańskiego - oceniono w oświadczeniu urzędnika północnokoreańskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, przekazanym przez chińską agencję prasową Xinhua (Sinhua).

Oświadczenie przedstawił - wynika z informacji chińskiej agencji - Ri Giong Son z MSZ Korei Północnej, . Jak powiedział, informacje o usuwaniu portretów Kim Dzong Ila to wyraz amerykańskiego spisku, mającego na celu obalenie rządu KRLD. "Taka sytuacja nigdy się jednak nie zdarzy" - zapewnił.

"Generał Kim Dzong Il to przeznaczenie narodu koreańskiego i socjalizmu w KRLD. Jest rzeczą nie do pomyślenia by naród i armia KRLD mogły oddzielić swój los od Kim Dzong Ila... Byłoby to czymś tak głupim i śmiesznym jak próba usunięcia słońca z nieba" - oświadczył północnokoreański urzędnik.

W ostatnich dniach zachodnie media - w ślad za południowokoreańską prasą - informowały, że portrety lidera KRLD były zdejmowane ze ścian na życzenie samego Kima. Wywołało to spekulacje dyplomatów na temat zmiany oblicza północnokoreańskiego reżimu.

Wizerunki Kima musiały wisieć na ścianach wszystkich pomieszczeń oficjalnych urzędów.


pozdr
  
 
no widzisz.
w korei wszystko mozliwe, ale slonca im nie zabierzesz.

takiej ciemnoty jeszcze nie widzialem. nawet w chinach
  
 
Hahahahaha... dobre
 
 
ja po prostu wspolczuje zyc tym ludzia w tak ekstremalnym swiecie jak Korea Pn.

nie zycze nikomu tam wyladowac
  
 
Ja tez im wspolczuje.. ale niestety jest wiele krajów gdzie jest podobnie
 
 
np. Polska.

mamy wolnosc w dojeniu obywateli RP.

ciekawe jak dlugo jeszcze
  
 
Mi najbardziej "podobaja" sie ostatnie afery korupcyjne.. posmiewisko tylko...
 
 
jakie afery.
przeciez to normalne Polskie zycie.
40 lat tak bylo i teraz sie czepili ludzi majacych podwojna kieszen
  
 
Moze i normalne.. wiem ze "podwojne kieszenie" jak to je nazywasz byly sa i beda..
 
 
dokladnie.
to sami ludzie przyzwyczaili urzednikow i lekarzy do tego ze bez dania w lape sie nie obejdzie.
  
 
Niestety....
 
 
Trzeba nowego pokolenia
  
 
ktore to pokolenie bedzie przelewy na konta na kajmanach robilo a nie w lape dawalo.
juz tak jest
  
 
Wprost porażasz mnie swoim optymizmem
  
 
I nikt nie pochwali mojej ody

pozdr
  
 
o...czego

  
 
Cytat:
2004-11-19 09:57:39, thaniel pisze:
O swiatlosci nasza, nie znikaj nam z nieba Bo bez twego lica pracowac sie nie da A dla naszej ojczyzny, polnocnej koreii Pracowac musimy, chocbysmy nie chcieli Oda do Polnocnej Koreii by thaniel



Piekna Oda hehehehehehe
 
 
Oda wrecz cudna.
  
 
Aaaaaaaa znalazłem

Nie będę komentować podskakiwanie modowi to nie najlepszy pomysł
  
 
Eee tam.. u mnie jak narazie działa dobrze