Czesc jakie radyjko za 400 zl

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc mam prośbe jakie radyjko kupic do 400zł co sadzicie o pionku deh2800 z góry dzieki
  
 
moze np BLAUPUNKT calgary MP36

niby kiepawe zwykłe ale pozostawił producent swietna baze do rozbudowy na standardowym mini ISO z tyłu mozesz sobie podpiac 2 wzmaki + sub do datkow zmieniarke wyjscie aux itd
  
 
http://allegro.pl/8769_alpine.html?order=t&view=gtext&buy=1&price_from=300&price_to=400
  
 
dzieki za podpowiedzi a co sadzicie o czyms takim pionnier deh-p6000r znajomy ma taki do sprzedania
  
 
Może lepiej nie...
  
 
zależy czego oczekujesz i jakiej muzyki słuchasz, czy bedziesz rozbudowywał system czy nie. Czy ważniejszy jest wygląd czy dźwięk oraz czy radioodtwarzacz ma być nowy czy może być używany

Na początek ja bym proponował przejrzenie oferty Clariona
  
 
rozejrzyj sie za radyjkami JVC
  
 
Cytat:
2006-11-02 16:59:23, miki87 pisze:
rozejrzyj sie za radyjkami JVC

JVC
  
 
A coś bliżej o tym modelu Pioneer'a deh2800??
Ktoś to używa??
Brat zaczyna przygode z CA i coś będziemy montować. Narazie zaczynamy od prostego zestawu: dwa głośniki, wzmak i skrzynia do bagażnika. Ma jakiegoś kaseciaka, którego zostawił poprzedni właściciel, ale...... Przydałoby się więc jakieś radyjko CD.
Ważniejszy jest dzwięk niż wygląd i możliwość rozbudowy w przyszłości.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-11-12 10:11:54, BeeMWe pisze:
A coś bliżej o tym modelu Pioneer'a deh2800?? Ktoś to używa?? Brat zaczyna przygode z CA i coś będziemy montować. Narazie zaczynamy od prostego zestawu: dwa głośniki, wzmak i skrzynia do bagażnika. Ma jakiegoś kaseciaka, którego zostawił poprzedni właściciel, ale...... Przydałoby się więc jakieś radyjko CD. Ważniejszy jest dzwięk niż wygląd i możliwość rozbudowy w przyszłości. Pozdrawiam


To radze Clarion/Alpine Clarion szczegolnie starsze modele z seri DRXow
  
 
Dzięki za odpowiedź.
W grę wchodzą tylko nowe radyjka, a i budzet narazie ograniczony. Są dwie opcje; Blaupunkt CALGARY MP36 lub JVC KD-G321, wcześniej myśleliśmy o Pioneer P2820MP.
Blaupunkt lub JVC?? A możw właśnie Pioneer??
Sam od wielu lat używam Pioneer'a i musze powiedzieć że jest OK.
  
 
Cytat:
2006-11-12 16:18:05, BeeMWe pisze:
Dzięki za odpowiedź. W grę wchodzą tylko nowe radyjka, a i budzet narazie ograniczony. Są dwie opcje; Blaupunkt CALGARY MP36 lub JVC KD-G321, wcześniej myśleliśmy o Pioneer P2820MP. Blaupunkt lub JVC?? A możw właśnie Pioneer?? Sam od wielu lat używam Pioneer'a i musze powiedzieć że jest OK.

patrz nizej
  
 
pionier ma mozliwosc rozbudowy sprzetu przy pomicy dołaczalnych kostek na ktorych sa wyjscia RCA jest to dosyc fajna opcja Blaupunkta bym odrzucił na samym poczatku i wybierał pomiedzy JVC i Pioneer`em I chyba bym wybrał pioniera, moim zdaniem ma troche bardziej przejzyste tony wysokie od JVC w tej cenie
  
 
dzięki Vyzn-R za odpowiedzi i podpowiedzi.
Wybór już padł na JVC, już kupione. Na dniach montujemy.
Pozdrawiam
  
 
To jak zamontujesz to napisz jak wrazenia, czy spełnia twoje oczekiwania itd?
  
 
Cytat:
To jak zamontujesz to napisz jak wrazenia, czy spełnia twoje oczekiwania itd?



Elo
Dziś właśnie skończyliśmy instalację (prostą, dwa dobre głośniki trójdrożne Pioneer, wzmak Baja by Profile zmostkowany i otwarta skrzynia MacAudio) i muszę przyznać żę radyjko JVC za 400zł jak na swoją cenę to gra dobrze, myślałem że będzie gorzej.
Dzwięk jest czysty i dynamiczny, jak dla mnie cool.

Jest tylko mały problem, narazie głośniki są tylko z tyłu i jak dla mnie to brak przedniej sceny. Gdzie i jak wsadzić głośniki z przodu w Suzuki Swift?? W dzwiach to cięęężko i ciasno będzie.
Sa co prawda miejsca gdzieś pod deską rozdzielczą, ale tam to chyba tylko 10eczki wejdą. Rady sugestie??
Pozdrawiam




[ wiadomość edytowana przez: BeeMWe dnia 2006-11-19 18:08:09 ]