Tuning uliczny (słuczki, wypadki) :( - Strona 31

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak, prawda - krolowie szos psia jego.
Poza tym, dzoszedledlem ostatnio do kolejnego wniosku Pieprzeni "monopolisci" - z nimi nie wygrasz.A przynajmniej nie latwo. I mam tu na mysli kazda "organizacje", nie tylko taksiarzy.
  
 
No i niestety na moją Ładną przyszła kolej.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2008-03-13 19:00:05, emde pisze:
No i niestety na moją Ładną przyszła kolej.



A co się dokładnie stało? Wszyscy żywi?
  
 
Wszyscy cali, tylko leciutko poobijani.



Wyrzuciło nas na drzewa gdy przejeżdzaliśmy między szykanami (na treningu). Szpera i warstwa piachu na drodze też zrobiły swoje...

Powyjmuję większość wartościowych rzeczy i posprzedaje. Łada ze względu na stan podłużnicy raczej do kasacji...



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 



Brat jechał, zagapił sie i bum. Na zderzaku octavi tylko rysa.

Ma ktoś chłodnice do klasyka?
  
 
Jestem przekonany ze pod zderzakiem podluznice sa pogiete, i pieron wie co jeszcze.
No chyba ze to byla octawia z daaaawnych czasow('59-'71) i moze miala bardziej pancerny zderzak.
Albo no chyba #2 ze lada byla konkretnie zgnita- choc nie wyglada.
  
 
Wygląda jakby całe uderzenie przejął grill i chłodnica :/
  
 
Pozostaje zdjac co trzeba i ocenic.
Brat zyje? Nic mu nie zrobiles? To najwazniejsze......
  
 
Wypatroszyłem jab..ego zająca przy około 100km/h ...
halogen i rog zderzaka
  
 
A to byl napewno zajac ? Jak tak to masz moze jego jakis kawalek ?? Potrzebuje do badan genetycznych.

DEx
  
 
Cytat:
2008-07-03 09:32:46, mwarchalowski pisze:
A to byl napewno zajac ? Jak tak to masz moze jego jakis kawalek ?? Potrzebuje do badan genetycznych. DEx



Pewnie leży nadal na poboczu ...
Wysłać poczta czy kurierem
  
 
Na serio....oddam za poczte..moze byc kawalek futra, cokolwiek...

DEx
  
 
uwago badziew roku

javascript: ShowBigPicture(current_picture)


wiem że nie to było w zamyśle autora wątku ale i tak zrobił sie tu niezły bajzel więc pokazuje wam to "coś"
  
 
Cytat:
2008-06-15 21:05:22, adasco pisze:
Pozostaje zdjac co trzeba i ocenic. Brat zyje? Nic mu nie zrobiles? To najwazniejsze......



Ja? Mnie tam nei było. Jak an zderzaku octavi mało co było widać to czemu bratu mialo sie cos stac
  
 
Cytat:
2008-07-03 18:53:45, janisz pisze:
Ja? Mnie tam nei było. Jak an zderzaku octavi mało co było widać to czemu bratu mialo sie cos stac



no chyba zadowolony nie byles.... ja bym braciakowi przyloil.
  
 
Cytat:
2008-07-03 09:37:11, mwarchalowski pisze:
Na serio....oddam za poczte..moze byc kawalek futra, cokolwiek... DEx



wygląda na to ze psy zrobiły sobie ucztę,
ale mam jeszcze sporo krwi na aucie


[ wiadomość edytowana przez: Sp4rkY dnia 2008-07-04 08:53:04 ]
  
 
Cytat:
2008-07-03 18:53:45, janisz pisze:
Ja? Mnie tam nei było. Jak an zderzaku octavi mało co było widać to czemu bratu mialo sie cos stac



O shit.... wyglada dokladnie tak samo jak ja ją przestawiłem.

I co dalej?? robicie ja??
  
 
Cytat:
2008-07-04 00:35:01, adasco pisze:
no chyba zadowolony nie byles.... ja bym braciakowi przyloil.



hehe zaszło małe nieporozumienie. Brat rozwalił SWOJĄ ładę, którą to kupił od Boba, moja jest cała
Narazie czekamy co będzie bo w chwili wypadku łada nei miała przeglądu od jakis 3tyg i być moze trzeba będzie bulić za naprawę z własnej kieszeni. Ale ja jestem gotów się tego podjąć. Myśle że wyjdzie to max 400zl
  
 
Tym razem moja kolej:



Typ corsą b wyjeżdżał z podporządkowanej ale zamiast na pierwszy z brzegu pas do rozpędzania to odrazu na drugi.
  
 
aj widze ze nie ciekawie troszke pracy jest noi pol auta do malowania :/ nie weseloto moja pierwsza jak przleciala przez row i wybilo ja na prawy bok miala delikatnie zagiety blotnik ktory wyciagnalem i przednie drzwi troszeczke sie zagiely pol godziny roboty na tych samych elementach i nic nie bylo widac ale oryg elementy sa naprawde jeszcze cos warte. nie gnija tak i sa twarde.