Artykuly o Espero

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Patrzcie i... podziwiajcie swoja bryke
Ponizej artykul z Auto International 7/95 - co zreszta widac



Artykul udostepniony zostal przez Rafi'ego - dzieki stary !

ps. A moze dysponujecie jakimis innymi artykulami? Podzielcie sie z klubowiczami
  
 
a ktos ma moze cennik espero z dawnych lat?tak sie zastanawiam jaka byla roznica w cenie miedzy podstawowym 1.5 a autem z 2.0 CD ??
  
 
kurczę jakie fajowe aluski na tym espero - takie eleganckie - moim zdaniem o wiele bardziej pasują do tego auta niż sportowe...
  
 
Oto cennik z 1 października 1996. A więc juz archiwalny


-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
No Adam, gdzie Ty takie archiwum przechowujesz ?
Co prawda Espero 2.0 było chyba sprzedawane do 1997 roku, prawdopodobnie do momentu przeniesienia sprzedaży z Lublina do FSO W-wa.
Potem juz tylko 1.5 i 1.8 było w sprzedaży.
Proponuję przy okazji małą refleksję, jak spadały ceny Espero w miarę sprzedaży...

Cennik Espero lipiec 1998

Cennik Espero styczeń 1999

Cennik Espero maj 1999

I tak ceny spdają aż do dzisiaj ...
  
 
w kwietniu 97 za espero 1.5 podstawowa wersja moja rodzina zaplacila 36500zl nie bylo konkurencji

ale ale..ja chce takie fotele jak na fotce z artykulu..ktos ma tak wyprofilowane oparcia?? ja chceeeeee
  
 
to tak sie zastanawiam ze pewnie mozna bylo prawie ze kupic najtansze espero i do tego jeszcze jakas tam najtansze nexie albo kupic espero 2.0cd
  
 
To moze ja wrzuce cały cennik, a nie tylko część o espero. Tak żeby było wiadomo jakie były wtedy relacje cen espero do innych samochodów spod znaku kapusty.
A dodam jeszcze ze wtedy najtańszy 3 drzwiowy pug306 1.4 kosztował 38100zł, a najtańszy fiat brava 1.4 36100zł.


-----------------
czasem tu zaglądam