Szczury!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Słyszeliście bajkę o tym że szczury mogą pociąć przewody w samochodzie?

...


No więc to nie jest bajka

W ostatni weekend otwieram maskę i co widzę?
Zgryziona izolacja z jakiś dwóch małych przewodzików. Oczywiście one nie wisiały ot tak sobie. Była na nich jeszcze taka gumowa rurka. No więc myślę: co za %$&#? Rozglądam się dalej a tu pogryzione kopułki na cewce. Na każdej ślady szczurzych zębów!
A z jednej nawet odgryziony taki "dzyndzelek" do ściągania tej kopułki...
Najgorsze, że nie ma jak się zabezpieczyć przed tymi cholerami...
  
 
pieron no to niezle... Kup trutke na szczury.
  
 
to gdzie ty parkujesz samochod w stodole? a powaznie mowiac moj ojciec kiedys przewozil drzewka z dziali w samochodzie i jakims cudem dostaly sie 3 myszy i lataly po samochodzie jak on jechal. Niemogl ich wytropic wiec na noc zostawil polapki na myszy i wszystkie sie wylapaly
  
 
Właśnie nie wiem gdzie to się stało...
W Warszawie parkuje samochód na parkingu za blokiem, jakieś 50 metrów obok jest śmietnik i wiem że były tam kiedyś szczury...
W Białymstoku parkuję pod samym blokiem a tuż obok są jakieś krzaki i ogrody dwóch domów jednorodzinnych, więc tam też mogą być szczury...
No i jeszcze parkuję pod domem teściów, ale tam najmniej prawdopodobne, żeby szczury były bo po podwórku lata chyba z 6 kotów

Ale jak to mówią: najciemniej pod latarnią Więc wszystko możliwe
  
 
Mojemu ojcu też wlazły mysze ostatnio (jakos w tym tygoniu) do środka, porozwalały mu cukierki po całym samochodzie.
Wlałzy jak przezolił drzewo na opał na działke.

Wiecie co zrobił? Zastawił dwie pułapki w samochodzie, wiecei jak to śmiesznie wyglądało
  
 
To tak samo jak u mojego smiesznie wygladala pulapka na siedzeniu z serem ale zlapaly sie
  
 
Tu się w jednej tylko "ogon" złapał.
Ale teraz nie dają znaku życia, może się wynoisły.

Trzeba bardzo uważać, żeby elektryki nie ......
  
 
To u mojej kolezanki myszka weszła pod podloge gdzie bylo lekkie wzniesienie, zaklinowala sie i udusiła.. zapach był gorzej niż straszny a oni nie wiedziali skad dochodzi i co to.. w koncu podnosza te dywaniki czy cos tam i jest juz rokladajaca sie myszka.. bardzo sie nameczyli zeby zlikwidowac ten "zapach"
 
 
u mnie latwiej znalezc obcego kota w aucie niz mysz
  
 
Kiedyś na mojego tatę kot spod maski wyskoczył
To było jeszcze za czasów Skody Favorit
  
 
u mnie na ulicy jest ze 20 kotow... to ile moze byc gryzoni ???
  
 
No tak, to wiele wyjaśnia
  
 
a ja mam psa... fajnie te koty przed nim pryskaja
  
 
Niezłe opcje mieliście