Sekcja Lady 11X Co wy na to??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sekcja Lady z serii 110?? Co o tym myślicie ma sens, czy jest za mało??
  
 
Czemu nie ale jest Was może najwyżej z 5 w klubie a tak po prawdzie to tylko Ty regularnie siedzisz na forum

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
No właśnie i w tym tkwi sęk jak to mawiał jeden ze starszych panów. Na razie postaram się wprowadzać to jakieś ciekawostki może to zachęci innych do czynnego uczestnictwa.
  
 
Taż staram się "bywać" na forum.Nie lubię jednak pisać tylko po to by licznik postów podkręcać.

Jest nas mało lecz też mamy "dziesiatkowe" problemy i bolączki.Popieram pomysł !!!!!!!!
  
 
obiecuję bywać częściej.
KOlibra też zmobilizuje.
  
 
Zaczynam mieć powody do optymizmu, tylko ze u kolego Górala nie widać w profilu fotek 110 :p. W przyszły weekend postaram się napisać na forum parę ciekawych linków oraz jakieś namiary, które przydadzą się użytkownikom diesiatek.
Pozdrawiam.
  
 
postaram się dołączyć jakieś fotki 110 w najbliższym czasie.
na razie mogę o niej pogadać...
  
 
To co trzymacie ja z Kolibrem na czesci?? a chcecie sie jakis pozbyc z niej??? w co jest puknieta??
  
 
witam.super pomysł z kącikiem 11X!!!postaram się za kilka dni prygotować listę wysokiej jakości zamienników ważnych części do 110 wraz z namiarami gdzie można je kupić lub zamówić.np tarcze hamólcowe ATE zwykłe i nacinane!!!(to nie żart,naprawdę są ,cena ok 40 eur.)sprzęgło valeo,amory sachs(olej i gaz)klocki ferrodo itp.to może zainteresować posiadaczy 11X.
  
 
Cytat:
2004-12-15 00:21:48, 1Bobo pisze:
To co trzymacie ja z Kolibrem na czesci?? a chcecie sie jakis pozbyc z niej??? w co jest puknieta??



na razie stoi, a my myślimy...
jutro pewnie zamienię fotele
i zrobię fotki.
  
 
Widzę, że pomysł na sekcje 11X przyniósł jakiś odzew, dlatego postanowiłem rozpocząć pierwszą akcję pt. Poszukiwanie książki obsługi do Lady 110. Jak myślicie jak można coś takiego zdobyć?? Moze byc wersja RUS.
  
 
a wych materiałach zamiaszczonych na klubowym ftp'ie nie ma instrukcji obsługi? katalog części jest na pewno, może coś znajdziesz...
  
 
Owszem, ale mi chodzi o książkę napraw, a tego nie znalazłem na FTPie, mimo usilnych starań
  
 
Ciekawe artykuły na temat 110tki.

1

23 !!!!
4
  
 
wspomaganie super szkoda ,że w Polsce nie do kupienia.roznawiałem ze znajomym mechanikiem i zalecał raczej adaptację z opla.można kupić używany komplet na szrocie i pokombinować-będzie taniej
  
 
Jestem za. Tylko szkoda że jest nas tak mało. Jeżeli chodzi o książki to mnie udało się sprowadzić przez księgarnię internetową.
Pozdrawiam Janek.
  
 
No ja uważam, że zakup wspomagania do 110 w Polsce to tylko kwestia czasu, ale tak na marginesie uważam ze cena jest dość wygórowana.
  
 
z tego co mówił p. Buczyński nowe 11x mają seryjnie wspomaganie. nie powinno być więc kłopotu z zakupem.
  
 
Cytat:
2110 pisze:
(...) Jeżeli chodzi o książki to mnie udało się sprowadzić przez księgarnię internetową.


czy możesz dać namiary na tą księgarnie internetową?
  
 
co do zakupu wspomagania to teoria teorią ,a praktyka...z tym już gorzej