Sekcja Lady 11X Co wy na to?? - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hmmm... ciekawa propozycja... a może coś takiego do samary?
  
 
Tak sie modyfikuje Samary ..................
  
 
Cytat:
2005-12-04 22:01:05, mwarchalowski pisze:
Tak sie modyfikuje Samary ..................


Sorry, że się wtrące, ale ta samarka wygląda mi na niezły "plastic I'm fantastic" - zobacz na zderzak tylny Chyba gość wziął arkusz blachy/płat plastiku i tam go nakleił
  
 
1.6 silniki wstawiają teraz do 110tek?

stąd
  
 
jak na 1,6 16V 89 koni to słabiutki wynik,ja mam więcej z 1,5 8V .a jak będzie 1,6 to będzie duuużo więcej koników
  
 
Cytat:
2006-01-28 07:31:02, Koliber_111 pisze:
jak na 1,6 16V 89 koni to słabiutki wynik,ja mam więcej z 1,5 8V .a jak będzie 1,6 to będzie duuużo więcej koników


No tak, ale nie masz już seryjnego silnika
A jak z dostępnością ogólnodostępnego tuningu?
  
 
co rozumiesz pod pojęciem "ogólnodostępnego tuningu"?
  
 
Amorki gwintowane np. i wałek. Miałeś jakies problemy? Bo z tego, co czytam, trochę już zrobiłeś
ok, już nadrobiłem lekturę
A jeszcze jedno pytanie, po montażu wałka oczywiście stroili Ci kompa?

rysunek
"Jesteście warci najnowszych opracowań w dziedzinie konstruowania foteli samochodowych. Prowadzony w ciągu 1,5 roku kompleksowy program modernizacji wszystkich typów foteli do samochodów z przednim napędem wołżańskiej fabryki, w tym i "Nivy" zaowocowało stworzeniem unikalnych i wygodnych siedzeń. Fotele przechodzą przez szeciopunktową kontrolę, "ubierane" są w najbardziej wyszukane rodzaje zamszu i skóry, dlatego dają właścicielowi nie tylko pełną fizyczną rozkosz, ale i namacalną, w dosłownym tego słowa znaczeniu, istotę nirwany. Fotele spółki "Auto-Styl" posiadają najbardziej efektywną regolację podpórki częci lędźwiowej poród wszystkich krajowych (czytaj: rosyjskich) modeli! Niuans ten odgrywa ważną rolę stosunku ludzi do otaczającego świata. Po wielogodzinnej podróży w objęciach firmowego siedzenia społeczeństwo nie będzie wydawało się nieprzyjemne, a jazda nie wpłynie na formę fizyczną" Ale fotele wyglądają rzeczywiście solidnie...wreszcie Ciekawe czy można zamówić gdzieś te wszystkie elementy, jak np. fotele, czy raczej trzeba po nie pojechać
  
 
Cytat:
A jeszcze jedno pytanie, po montażu wałka oczywiście stroili Ci kompa?



to pytanie czy stwierdzenie? jeśli pytanie, to skąd ta oczywistość?
  
 
Cytat:
2006-01-28 14:15:29, Góral pisze:
to pytanie czy stwierdzenie? jeśli pytanie, to skąd ta oczywistość?


Stwierdzenie oczekujące po odpowiadajacym jakiejś większej ilości szczegółów, jak np. czas wykonania, cena itp.
  
 
zbyt często czynisz oczywiste założenia.
no więc zaskoczę cię, nie było strojenia kompa.
  
 
Cytat:
2006-01-28 21:51:12, Góral pisze:
zbyt często czynisz oczywiste założenia.


To Twoje zdanie i masz do niego prawo, bo póki co to Kaczorki nie zawładnęły wszystkim i mamy nadal demokrację.
Cytat:
Góral pisze:
no więc zaskoczę cię, nie było strojenia kompa.


Więc sam widzisz, że moje pytanie nie było bezpodstawne
  
 
tak, to moje zdanie i kaczory mogą mnie pocałowac w dupsko.

pytanie nie było bezpodstawne i nigdzie tego nie napisałem. za to stweirdzenie w nim zawarte owszem. czytaj i pisz ze zrozumieniem.
dla mnie eot
  
 
Cytat:
2006-01-28 13:49:56, MikeB pisze:
A jeszcze jedno pytanie, po montażu wałka oczywiście stroili Ci kompa?


Cytat:
2006-01-28 22:15:33, Góral pisze:
czytaj i pisz ze zrozumieniem.


Ty też Bo wydaje mi się, że jest czytelnie na końcu zdania znak zapytania "?"

koniec
  
 
z gwintowanym zawiasem może być u nas kłopot.chyba tylko koni na zamówienie,ale cena od ch......wałek albo świątek,albo coś rosyjskiego.catcams robi ale są wściekle drogie.co do strojenia ECU,przy umiarkowanym tuningu(głowica i streetowy wałek)orginalny soft daje sobie radę z utrzymaniem AFRu na właściwym poziomie.dokładne strojenie przy użyciu SMT6(lub innej świnki)dało by max 4-5%mocy.przy poważniejszych zmianach,powyżej 30%wzrostu mocy ingerencia w elektronikę staje się koniecznością.
  
 
Cytat:
2006-01-31 07:10:58, Koliber_111 pisze:
(...)


Dzięki, za wyczerpującą odpowiedź. Zapytałem się o zawias, bo widziałem, gdzieś za 2tyś komplet.