Sekcja Lady 11X Co wy na to?? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
swap 2.0 16V-150KM(możliwe modyfikacje do 225KM-bez turbo)
  
 
przełożyłem elektronikę GM z tej rozbitej do mojej i skończyły się problemy.
  
 
Fajnie, że poskutkowało tylko nie wiem, na co i wydaje mi się ze nie jestem odosobniony
  
 
Cytat:
2005-01-12 07:20:04, Koliber_111 pisze:
przełożyłem elektronikę GM z tej rozbitej do mojej i skończyły się problemy.


A jakie miałeś problemy z elektryką ? Słyszałem,że z GM'a jest lepsza od Bosha.
  
 
Jeżeli chodzi o ten silnik 2.0 to nie wiem czy już było mówione, ale w modyfikacjach 21106 i 21107, a także 21127 chyba montowali silnik właśnie 2.0 z Kadetta GSI. A te modyfikacje to były sportowe i rajdowe modyfikacje bazowych 2112 i 2110. Także jak ktoś już powiedział jest możliwy w 110 oplowski 2.0 GSI. No chyba, że nie zmieniać silnika tylko od razu kupić sobie u rusków własnie wersję 21106.
Aha, jeżeli chcecie sobie poczytać na temat modyfikacji z silnikiem 2.0 to zapraszam na moją stronkę: www.swierczewo.net.pl/lada/110.htm.
  
 
wtrysk boscha czasami wariował i w warsztacie nie mogli jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyną,podejrzewana była wtyczka przy kompie i inne niezidentyfikowane złośliwości rzeczy martwych.włorzyliśmy w miejsce systemu boscha GMa z tej rozbitej i jest ok.tyle wyjaśnień.
  
 
Dzięki Kolibrze za wyjaśnienia.
Dobrze jest wiedzieć co piszczy w trawie
  
 
dobrze,że w trawie,a nie w silniku
  
 
będę robił rozpórki kielichów.jak ktoś jest zainteresowany mogę załetwić.koszt to ok 100,czyli mniej niż połowę michelowskiej
  
 
Kiedyś chciałem kupić rozpórki, ale jak przeczytałem, test u ruskich, że bez zmiany stabilizatorów efekty są niezauważalne to dałem sobie spokój, bo gdzie u nas coś takiego można by dostać za normalna cenę,
  
 
Co powiecie na taki silnik??
Sport
Sport 2
  
 
Z Kolibrem planujemy wykonać samodzielnie rozpórki. materiał na mocowania już jest, jeszcze tylko jakiś mocny profil na poprzeczkę
  
 
Zgadnijcie
Tylko nie wiem, co to jest to płaskie.
  
 
to płaskie to może być rozpórka na tył
  
 
czy ktoś może wie,czy nowe 110 1.6l mają tylko większą średnicę tłoka, czy też inny skok?
  
 
już wiem,tłoki od 1,6 mają większą średnicę,skok bez zmian,bardzo mnie to cieszy,może niedługo będzie 1600.
  
 
nareszcie coś sensownego zaczyna się dziać i ewolujemy powininno być coś dla posiadaczy 110 a nie tylko dla włascicieli innych ład ...POPIERAM
  
 
Góralciu
Jak bedziecie robic rozpórki to zróbcie tez dla mnie plizzzzzz
Podstawowy problem to niestety przeszkadzający gaznik

Cholera by to ...




CHIO
  
 
ok, będziemy pamiętać...
a co do tego wystającego gaźnika, to napisałem ci na priva
  
 
chio,zobaczyny u stegiennego jak ten gażnik wygląda i coś zrobimy