Corsy RWD w "5th Gear"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może ktoś widział w TVN Turbo w programie "Fifth Gear" temat pokazów kaskaderskich.

Mieli tam nowe Corsy (kilka identycznych sztuk) z silnikiem z tyłu No a silniki też ciekawe bo 1,3 podkręcone do 130KM
Strasznie fajne autka, z zewnątrz w zasadzie jak normalna Corsa, a jeździ niesamowicie Drift to jak było widać w tym programie pestka dla nich

Zdradzały je od razu wloty w przyciemnionych tylnych szybach
Wewnątrz oczywiście kubełkowe fotele, klatka bezpieczeństwa i... sekwencyjna skrzynia biegów pozwalająca błyskawicznie wrzucić wsteczny w czasie jazdy O maksymalnym odelżeniu nawet nie trzeba wspominać

Powiem szczerze, że odpowiadałoby mi takie autko. Możnaby się wyszaleć
  
 
No ja akurat nie oglądałem tego odcinka, bo jakoś bardziej wolę (mała reklama programu ) oglądać "To Gear"
  
 
"top"
A ja lubie jeden i drugi . A Corsy wymiataly
  
 
Corsa RWD? Hem, ciekawe jak to sie trzyma w drifcie, niestety nie widzialem tego programu, nie krecilo baczkow w zakrecie? Ja sie kiedys strasznie napalilem na Renault 5 Turbo RWD, 160 kucy 1.4T
  
 
Kręciło bączki jak chciało Po to było To był taki pokaz kaskaderski dla publiczności: pościgi samochodwe (Corsami), motocyklowe, skoki z ramp, i coś w rodzaju baletu na kołach
Żałuj że nie widziałeś
A do tego Corsy wyglądały jak spod igły, a nie jak wyklepane przez kowala
  
 
Autko do zabawy! Extra. Ale ciekawe jak sie na torze spisuje, a z reszta nie wazne, niech mi takie dadza, sam sie przekonam
  
 
ja nie mam tvn turbo
  
 
Żałuj... Oj żałuj...
  
 
zalowalbym gdybym mial kiedy siedziec....
  
 
Na Top Gear i Fifth Geat zawsze się znajdzie półtorej godzinki w tygodniu. Powtarzają tak często, że każdy znajdzie odpowiednią porę
  
 
eee tam jak nie praca to PSO, jak nie PSO to komp... choc z reguly sie pokrywa , jask nie komp to warsztat...

dzis udalo mi sie obejrzec Screamers na regionalnej... to bylo wydarzenie
  
 
Co to Screamers? Ja TVN Turbo ogladam zawsze jak jem obiad po pracy (tak 22:20 ) ogolnie jest to jeden z 2 kanalow, ktore ogladam, nota bene 2 jest TVN24
Moze kiedys jeszcze trafie na te corsy, bo mnie zaciekawiliscie...
  
 
Screamers... to oryginalna nazwa klasycznego S-F znanego u nas pod tytulem "Tajemnica Syriusza". palce lizac
  
 
Nie znam zadnego Sergiusza
Sorry, moze to herezja ale nie kojaze takiego filmu, nie jestem w temacie S-F
Najwiekszym serialem S-F jest moj tok studiow
  
 
Cytat:
2004-12-11 01:41:16, MacTB pisze:
Może ktoś widział w TVN Turbo w programie "Fifth Gear" temat pokazów kaskaderskich. Mieli tam nowe Corsy (kilka identycznych sztuk) z silnikiem z tyłu No a silniki też ciekawe bo 1,3 podkręcone do 130KM Strasznie fajne autka, z zewnątrz w zasadzie jak normalna Corsa, a jeździ niesamowicie Drift to jak było widać w tym programie pestka dla nich Zdradzały je od razu wloty w przyciemnionych tylnych szybach Wewnątrz oczywiście kubełkowe fotele, klatka bezpieczeństwa i... sekwencyjna skrzynia biegów pozwalająca błyskawicznie wrzucić wsteczny w czasie jazdy O maksymalnym odelżeniu nawet nie trzeba wspominać Powiem szczerze, że odpowiadałoby mi takie autko. Możnaby się wyszaleć



Widziałem te Corsy - fajne samochodziki, z chęcią chciałbym być w posiadaniu 130KM z 1.3L(małe opłaty) pojemności

Osobiście nie oglądam 5 gear, poniewaz jest dla mnie to totalną podróbą Top gear.
 
 
Cytat:
2004-12-14 17:51:05, Norbert84 pisze:
Osobiście nie oglądam 5 gear, poniewaz jest dla mnie to totalną podróbą Top gear.



Też tak uważam, ale szczerze? Chciałbym prowadzić osobiście takie program w naszym "sławnym" TVN Turbo.
  
 
Oj taaaaak, swietny pomysl kielon, testowanie furek, slawa, pieniadze, hostessy... zyc nie umierac, a jak umzec to w ferrari enzo z piekna kobieta u boku (czy z innej strony )
  
 
No nie wiem, ja jakoś nie uważam żeby Fifth Gear było podróbą Top Gear. Różnią się choćby tym że w Top Gear dużo więcej jest samochodów z górnych półek a przede wszystkim tym, że w Top Gear przewagę bierze forma rozrywkowa nad obiektywn oceną samochodów. Fifth Gear jest pozbawiony subiektywizmu (a jeśli nie całkowicie pozbawiony to przynajmniej nie występuje on na tak ogromną skalę ja w Top Gear).
Pozdr!
  
 
Cytat:
2004-12-14 17:51:05, Norbert84 pisze:
Widziałem te Corsy - fajne samochodziki, z chęcią chciałbym być w posiadaniu 130KM z 1.3L(małe opłaty) pojemności Osobiście nie oglądam 5 gear, poniewaz jest dla mnie to totalną podróbą Top gear.



uno turbo ???
  
 
Cytat:
2004-12-15 14:54:01, Quattro pisze:
uno turbo ???



Może być i UNO Turbo