Raport TUV - Strona 2

Ankieta: Jakie auta Twoim zdaniem są najsolidniejsze?
angielskie
niemieckie
szwedzkie
amerykańskie
japońskie
koreańskie
włoskie
pochodzenie nie ma znaczenia... liczy się marka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
oki zaglosuje

STUDIALNE
  
 
Dzięki
Teraz będziemy mieli głosy wszystkich, oprócz kristo
Q, masz szansę rozstrzygnąć remis między trzema krajami
  
 
no oki... zaglosowalem

nadal masz remis
  
 
Wiesz... jakoś wcale mnie to nie dziwi Hehe...
Teraz to mam same remisy!
  
 
bo moje auto sie nie psuje.... tylko czasem jakies czesci rozsypuja sie ze starosci....
  
 
No i dobra, w końcu po coś te włoskie umieściłem w ankiecie (nie to co francuskie hehe). W każdym razie dzięki za oddanie głosu

PS: tak serio to naprawdę zapomniałem o francuskich autach
  
 
co Wy macie do francuskich aut...ja jezdze Lagunka i moja maszyna jest mega dobra (powaznie) ale ja osobiscie niecierpie france cars a szczegolnie Citroenow i silnikow HDi Peugota...jednak mysle ze z tych wszystkich francuskich wynalazkow Renault jest najlepsiejsze, jezdzilem Meganką kiedys troche, teraz mam swoja Lagune i nie jest tak zle
  
 
Ja do Citroena mam sentyment, ale na bezawaryjnosc tej marki bym nie zaglosowal... Inna sprawa ze niektore modele tej firmy byly naprawde ladne, jak zobaczylem kiedys XM to sie zakochalem, albo DS, bajka No i C4 WRC
A to projekt nastepcy XM z `99, szkoda ze niedoczekal sie produkcji...tylko poprzestali na xantii



[ wiadomość edytowana przez: artiro dnia 2004-12-14 13:13:15 ]
  
 
Cytat:
2004-12-14 12:47:06, Petersen pisze:
co Wy macie do francuskich aut...ja jezdze Lagunka i moja maszyna jest mega dobra (powaznie) ale ja osobiscie niecierpie france cars a szczegolnie Citroenow i silnikow HDi Peugota...jednak mysle ze z tych wszystkich francuskich wynalazkow Renault jest najlepsiejsze, jezdzilem Meganką kiedys troche, teraz mam swoja Lagune i nie jest tak zle



fakt laguna to najlepsze renault...

citroen niet... tylko jedno francuskie auto jest dla mnie the best... Pug 505 Break USA
  
 
Ja osobiście nic nie mam do aut z Francji
W moim wykonaniu to były tylko takie żarty, żeby jakoś wybrnąć z tego, że zapomniałem dopisać do ankiety