Mercedes - Zdjęcia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zgodnie z obietnica... to cos stoi i na mnie czeka...






Silnik:
R4, 2316ccm, 16v, 185KM, 7,6 do setki (7,3 manual), 235Vmax...

zaczyna sie pojawiac rdza... oprocz tego ma blok do zeszlifowania (krzywy) i wode w 3 cyl (jako efekt).

Wyprodukowano 2500 egz, w tym 1500 takich jak ten... z automatem... kolory kawowy i czarny.
  
 
No no, bardzo ladny, niby nie hyundai,ale mi sie podoba. Do roboty Quattro, trzeba go odpicowac i w droge!
  
 
Fajne autko Quattro Mercedesiarz

Jakie felgi w planach? Bo te qołpaczki nie pasują
  
 
Mam nadzieje ze DUZE
  
 
no no gratulacje . To bedzie jede z szybszych mesi jakie znam
  
 
Niestety woz stoi i na razie postoi, z powodu braku gotowki...

w planach teraz jest jakis tymczasowy dupowoz za grosze bo pilniejsza sprawa jest remont 132 ktory zaczyna rdzewiec na potege...
  
 
Quattro bardzo fajne autko
  
 
Super autko.

Widzę, że silniczek też niczego sobie
  
 
naprawa tez niczego sobie
  
 
Tylko te kołpaczki...
  
 
jak bedzie kasa to sie go zrobi... a marza mi sie 17' BBS
  
 
Widziałem gdzieś Merca 190 na felgach Borbett Typ A. Ze sporym offsetem... Wyglądał bardzo groźnie. Moim zdaniem świetnie pasują te felgi do tego modelu, ale oczywiście nie tylko te świetnie pasują, a wszystko jest kwestią gustu
  
 
mogly by byc tez takie


  
 
Bardzo fajne

A mi chodziło o takie:





Wypolerowałbym tylko ranty i zaślepki śrub wymienił na zupełnie płaskie, żeby je jescze optycznie pogłębić


[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2004-12-13 14:57:57 ]
  
 
Te felgi co zademonstrował MacTB, najbardzie mi się podobają ze wszystkich.

Wydaje mi się, że najlepiej wyglądają one w Mercedesach i Bmw.
  
 
do BMW tak... do merca (mojego) w zyciu.....
  
 
Mój dobry kumpel ma własnie ten model w Punto I, tylko oczywiście z mniejszym rantem. Założył sobie płaskie dekielki na środek i to przy mniejszym rancie było zdecydowanie potrzebne (przy większym można sobie darować, ale też się przyda). Teraz jest chyba w trakcie polerowania rantów. Punto bardzo masywnie na nich wygląda.

Zgadzam się, że najlepiej pasują do Mercedesów i BMW Widzę (oczyma wyobraźni) na nich jeszcze Golfa II
  
 
Myslalem o takich kolach...
  
 
Myślałeś, i co wymyśliłeś?
Nie podobają Ci się?
  
 
a bo mi sie zdjecie nie wkleilo....

jeszcze raz: