[126] Groh - Franky Garage - Strona 26

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ol tugeder






  
 
Ładnie działacie, ale ten czarny środek jakiś taki smołowaty, napewno kurz będzie bardziej widać niż na białym
Mi zostało czyszczenie środka i przygotowanie pod malowanie
  
 
A jakie jest przeznaczenie zielonego i białego. Któryś do MT, a drugi do ?
  
 
dwa ida do MT ... zielonym jade JA a szarym jedzie FUSO
  
 
lista startujących w MT się już ukazała więc trzeba zacząć się streszczać

oto auto które w tym sezonie pojedzie z numerem 113



oraz z numerem 114


  
 
SUPER ROBOTA bardzo fajnie, że idziecie z pracami do przodu i powodzenia w startach ale mam jedno pytanie - jaki był ( poza wspomnianą wcześniej mniejszą masą własną ) powód pozostawienia dziur na listwy w białym ?
  
 
po pierwsze to nie biały tylko szary oslo"

a co do tych dziur to i tak nie będzie ich widać wiec olałem temat tzw. lenistwo
  
 
składamy dalej











  
 
Cytat:
2014-05-08 07:49:25, fuso pisze:
po pierwsze to nie biały tylko szary oslo" a co do tych dziur to i tak nie będzie ich widać wiec olałem temat tzw. lenistwo



Co do koloru - Przepraszam za pomyłkę - Drobne faux pas ... W takim razie dziury przykryje jakiś body kit, czy po prostu zostanie tak jak jest ? Przepraszam, że tak troluję Może uczepiłem się straszliwej pierdoły, ale tak jakoś Mi to nie pasuje do całości ... żeby nie było - Uważam, że robicie swoje boby naprawdę na pięknie i aż miło patrzeć jak się zbroją. To w sumie chyba najfajniejszy etap prac. Miłej zabawy i powodzenia - Myślę, że jak większość czekam na następne relacje
  
 
żeby nie było że się pierdalamy
  
 
bardzo ładne felgi
  
 
Czyżby to mój motor siedział w białym?!
Jeśli tak to mam nadzieje, że masz dobrze pomodzony gaźnik, żeby zaspokoił jego pragnienie.

[ wiadomość edytowana przez: Biwciu dnia 2014-05-18 12:02:14 ]
  
 
Jeździłeś już?

ps. Fuso, wiesz co trzeba
  
 
super się prezentują
p.s. nie chce mi się przeszukiwać tematu wiec zapytam tutaj: co to za felgi?
  
 
ats z volvo 340 black beauty produkowane w latach 77 - 79

http://www.volvo300club.nl/berichten.php?content=Modelontwikkeling&menu=volvo300
  
 
W Grohu motor tez juz siedzi

  
 
Cytat:
2014-05-18 12:00:14, Biwciu pisze:
Czyżby to mój motor siedział w białym?! Jeśli tak to mam nadzieje, że masz dobrze pomodzony gaźnik, żeby zaspokoił jego pragnienie. [ wiadomość edytowana przez: Biwciu dnia 2014-05-18 12:02:14 ]



EX Szałas,Ex Biwciu,EX Namlehc
  
 
pit tak jezdzilem 3 cm do przodu i ze 3 do tylu

ps.tak pamietam ale po mt zadzialamy bo na chwile obecna nie dysponuje czasem
  
 
Spox, nam (mnie i maluchu) się nigdzie nie spieszy
  
 
nierstety po pierwszej rundzie ale tak na chwile obecna wyglada szary