[126] Groh - Franky Garage - Strona 29

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiadomo już dlaczego pękł blok ?
  
 
Czesi powiedzieli "za mali karburator"
  
 
No to widzisz, gaźnik do wymiany, jak by to czesi powiedzieli, " Ti wole, tak to se ne dziela"
  
 
straty przed i po Brnie
- zabite 2 skrzynie biegow (w pierwszej urwana polos , w drugiej wycielo 3,4 a skrzynia puscila olejowego pawia )
- zabity silnik (uszkodzone kolko pasowe pod nano + pekniety blok)
- skonczyła sie przekładnia slimakowa

ale juz zamawiamy czesci bo trzeba cos poskladac na Poznan
  
 
helmans=namlehc zostałem poproszony o zmianę nicka forumowego ogólnie wszyscy za sprawą Karola do mnie tak mówią więc nie pozostaje nic innego jak to uczynić
  
 
Cytat:
2014-06-21 17:01:23, fuso pisze:
W końcu się udało wystartować w Maluch Trophy
... co do samych zawodow to atmosfera zajebista , impreza w namiocie obok gruba na maxa...



Disco Klub "Wiraż" poleca się na przyszłość...
  
 
he he na pewno skorzystamy
  
 
teraz do Poznania jade jak Pan ,a se jebnąłem

DSC_0849 by karolfux, on Flickr

Myśle że nawet Jaqo teraz powie że stuff jest dobry , nie tak jak przy przyczepce 750kg wysokiej jak pol audi
  
 
koksowanie groha
  
 
dzisiaj z helmansem bawiliśmy się w odchudzanie lawety, bo musi być lzejsza do zmiany danych w dowodzie rejestracyjnym


  
 
proponuje rame z laminatu i najazdy z poliweglanu
  
 
Najazdy mogą być z ołowiu nawet. Wystarczy je przed badaniem technicznym w garażu zostawić
  
 
Dokladnie tak jak szymon pisze do wazenia najazdy sie wyjmie
  
 
Cytat:
2014-07-24 23:12:46, bolec666 pisze:
proponuje rame z laminatu i najazdy z poliweglanu



no i azot do kół
  
 
Cytat:
2014-07-25 08:13:41, Gie pisze:
no i azot do kół



lepiej HEL
  
 
Nie za duza ta laweta jak na malucha?
  
 
dobra jest, mozna jeszcze zrobic skrzynie na zapasowe czesci, silniki, kola, dziwki, koks..
  
 
tak jak bolec pisze jest wieksza zeby mozna bylo z przodu wrzucic skrzynie z zapasowymi gratami do boba, pozatym laweta jest na wyrost zeby mozna bylo i cos wiekszego przytargac
  
 
W miedzyczasie tworza sie "alternatory"

  
 
Cytat:
2014-07-25 13:16:40, fuso pisze:
tak jak bolec pisze jest wieksza zeby mozna bylo z przodu wrzucic skrzynie z zapasowymi gratami do boba, pozatym laweta jest na wyrost zeby mozna bylo i cos wiekszego przytargac



np skodzilla znienawidzona,która teraz drze ryja