[126] Groh - Franky Garage - Strona 31

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
helmans ty tu ne cwaniacz bo ja tej foty na lawecie nie skasowalem
  
 

Bym powiedział coś takiego

https://www.youtube.com/watch?v=tZRt-vAPSEY





[ wiadomość edytowana przez: Hellmanns dnia 2014-08-08 15:58:19 ]

[ wiadomość edytowana przez: Hellmanns dnia 2014-08-08 15:59:41 ]
  
 
bylo katane, niebawem relacja, na razie maly teaser:


image hosting adult


gif image hosting
  
 
Ty bolec jest niezle

Szkoda ze nie udalo sie ukonczyc zadnego wyscigu
  
 
Jest niezły potencjał 2:20 z setnymi w pierwszym sezonie,teraz trzeba utrzymać ten czas okrążenia na równym poziomie i dojechać do końca,jeszcze ukończysz nie jeden wyścig za co trzymam kciuki
  
 
Potencjał jest, auta są szybkie tylko jeszcze bezawaryjności brak
































I na koniec twarde ziomsy:


imgurl


image hosting free

[ wiadomość edytowana przez: bolec666 dnia 2014-08-11 23:09:11 ]
  
 
piekne foteczki
  
 
fotki daja rade ... dzieki bolec
  
 
Ładnie Ładnie Panowie .
Jest opcja dostać zdjęcie w większej rozdzielczości - to z Mercedesem ?
  
 
Milten kliknij na fote , powinna urosnac
  
 
Cytat:
2014-08-12 11:17:03, Milten pisze:
Ładnie Ładnie Panowie . Jest opcja dostać zdjęcie w większej rozdzielczości - to z Mercedesem ?



Przecież tu nie ma żadnej foty z mercedesem.
Mam nadzieje że czegoś nie wiem, a nie że pomyliłeś Alfe 75 z produktem MB.
  
 
Cytat:
2014-08-12 17:21:12, cichy_b0b pisze:
Przecież tu nie ma żadnej foty z mercedesem. Mam nadzieje że czegoś nie wiem, a nie że pomyliłeś Alfe 75 z produktem MB.



no tez bylem zdziwiony tym mercem
  
 
Ładne te bliźniaki


























free picture hosting
  
 
Ta sesja spokojnie kwalifikuje się do Playboy'a
Fiaty pierwsza klasa!
  
 
Nooo eleganckie foty Panowie!
Trzeba je ładnie otagować
  
 
otaguj, szczególnie tego mercedesa za nimi
  
 
może będę dobitnie chamski ale zamiast pisać na forum i robić sobie tysiące zdjątek lansiarskich weźcie się i zbudujcie bezawaryjny silnik przecież to jest 20min plus troszkę treningów z tego wynika że wasze silniki nawet 100km nie potrafią zrobić, nazwał bym to lekką żenadą. Bym nawet powiedział że pomyliliście forum z takim podejście. Sorka ale jak się dowiedziałem że pękło koło pasowe i przez noc nie potrafiliście tego naprawić hmmm to ja rozkładam ręce. Wątpię by nikt nie miał zapasowego a jak nie to zorganizować coś takiego w poznaniu to też żaden problem.
  
 
Ale przecież oni nie narzekają, że im się coś popsuło i nie naprawili liczy się zabawa Nie było mnie tam i nie wiem do końca o co chodzi ale po co taka jazda po chłopakach? Były jakieś zachowania nie fair nie sportowe czy coś? Bo chyba to każdego prywatna sprawa czy sobie naprawi czy nie...
poza tym przy takiej bibie jak podobno była też bym nic nie potrafił naprawić foty są okej bo motywują innych np mnie
też bym chciał sobie porobić foty z pomalowanym zlożonym autem a nie stertą złomu leżącą na boku;P
  
 
Cytat:
2014-08-13 19:42:07, KrauzeR pisze:
Ale przecież oni nie narzekają, że im się coś popsuło i nie naprawili liczy się zabawa Nie było mnie tam i nie wiem do końca o co chodzi ale po co taka jazda po chłopakach? Były jakieś zachowania nie fair nie sportowe czy coś? Bo chyba to każdego prywatna sprawa czy sobie naprawi czy nie... poza tym przy takiej bibie jak podobno była też bym nic nie potrafił naprawić foty są okej bo motywują innych np mnie też bym chciał sobie porobić foty z pomalowanym zlożonym autem a nie stertą złomu leżącą na boku;P



Impreza była standardowa Naprawialiśmy wszystko co wytknęło girę łącznie z wymianą wahacza i geometrią w warunkach polowych u MGHRally

Chłopaki dają radę, miną choroby wieku dziecięcego i będzie git


[ wiadomość edytowana przez: cichy_b0b dnia 2014-08-13 20:00:56 ]
  
 
Kac to jedno , po drugie mega kac...a po trzecie głowa nas bolała

Krauzer dobrze mowi , niechcialo nam sie...tzn u mnie blok do wymiany, wiec odpuscilem na 100%-moglismy wyjac moje kołko pasowe, ale jakos sily nie bylo juz takze nienaprawilismy. A mielismy na to ok 4.5h a nie cala noc jak pisze Try3ek. Chociaz MGH wjechal troche na psyche Fusa 1.5h przed wyscigiem, ale Fuso niechcial ryzykowac wiekszych uszkodzen.
Taka poszla decyzja i tyle.

Try3ek - spoko loko, jakby niewiadomo co sie stało.

Pozdro