Głupie pomysły Dave`a - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chyba, ze podloga jest tak przerdzewiala, ze sie gnie od przeciazen i auto samo skreca
  
 
heh w tej chwili się boję dokręcać ten silnik powyżej 4000 i zastanawiam się co wyjdzie podczas rozbiórki silnika, później się będę martwił rdzą
  
 
niestety silnik który był w Swifcie nie nadaje się do remontu
czas szukać nowego...
  
 
i tak pewnie będzie taniej.
Silnik, cały Swift.
  
 
Pierwsza opcja będzie dobra wezmę chyba ten silnik a cały Swift już zniknął, poza tym nie jest tak źle z nadwoziem, łączenie progów z podłogą masakra ale sama podłoga ok
  
 
a co z tym dołem silnika co kupiles?
  
 
Kupiłem blok z tłokami, niestety okazało się, że wał korbowy nie nadaje się do szlifu, łatwiej będzie kupić kompletny silnik a mój sprzedać na części niż szukać samego wału.
  
 
Swift story c.d.
Kupiłem kompletny silnik, wczoraj wreszcie udało się go włożyć i dziś odpalił
Powyżej 4000 obrotów to jest niesamowite jak to się wkręca

  
 
Dawid pochwal się nowym wozem
  
 
brawa
  
 
No cóż kupiłem od Adama cienkiego, muszę troszkę odrdzewieć bo od czasu pamiętnego Jaworzna prawie nie siedziałem za kierownicą rajdówki. 27 startuję a co potem zobaczymy...

Oficjalnie w garażu jest tylko kant, cienki i swift.
Nieficjalnie tajmnica
  
 
a ja się ciesze że auto zostało w rodzinie Mam nadzieję że będzie służył równie dobrze jak mi
  
 
Dave - i co sciemniasz? Swift stoi u mnie na placu
  
 
w sumie prawda, lecz niedługo swift będzie miał własny garaż
  
 
Dobrze Dave pałowałeś, w wynikach widać jak na talerzu z ikei, że podszedłeś pod SC Kit-Car
  
 
po prostu dobry samochód kupiłem
  
 
spontaniczna sesja garażowa kantów
  
 
Fiacior schował się do garażu, długo stamtąd nie wyjedzie
  
 
Ee synek, nie będzie takiego chowania. I co?? znowu go zapuścisz i będzie stal tak jak kiedyś. Wiesz ze trza trochę przy nim porobić , w tę zimę Ci go zmoczyło i pojawiło się trochę syfu, o podłodze to już nie wspomnę. Weź zrób to auto do porządku bo będzie już tylko gorzej, Pisze to specjalnie na forum żebyś się wstydził, jak się nie nawrócisz to nasmaruje tez na f&f
  
 
Adaś dobrze prawi, Dave szkoda takiego wyjątkowego auta, nie możesz go zapuścić !