Głupie pomysły Dave`a - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dodaję kilka fotek nowego nabytku


zapowiedź kolejnego z cyklu głupiego pomysłu
  
 
Milenijna Rodzina Rally & Racing Team

Prawie jak FSM Service...prawie nie robi mi różnicy

Do zobaczenia na odcinkach...kiedyś tam...
  
 
Prócz smutnych i pesymistycznych chwil (o tych chwilach nie chcę rozmawiać) zdarzają się także optymistyczne chwile w życiu dave`a. Taką chwilą okazała się wiadomość że w nagrodę za ukończenie studiów dostałem dupowóz w postaci Volkswagena Golfa 3
Rocznik 1993, silnik 1,6 benzyna, przebieg 259000, stan całkiem fajny, już mam kilka planów na parę kolejnych odcinków "głupich pomysłów dave`a"

tu zdjęcia z kantem


kant z kaszlem i wszystkie razem


A na koniec humorystyczny akcent : niektórzy mówią że naklejki dodają mocy, więc nakleiłem kilka i teraz wiem że 9 na torze będę bardzo szybki

i tym optymistycznym akcentem kończymy dzisiejszy odcinek, czekajcie na następne
  
 
jak na rocznik i przebieg golfik nieźle wygląda na tych zdjęciach
  
 
ojjj Dave Dave teraz to sie bedziesz dopiero wozil ładnie, pozdrawiam
  
 
http://piterpanzer.fotosik.pl/albumy/259739.html#e

Gdzie mozna takie cos znalezc???


Dave zadbana ta twoja III
  
 
dwie foty nowej zabawki chociaż i tak wszyscy wiedzą jak wygląda
  
 
Weź Dave napisz jak się czujesz w nowej rajdówce bo widzę że cudo już jeździ.
  
 
furmanka hasa jak złoto, więc nie ma to tamto i widzę Cię w Bielsku za tydzień z Tobą za fajerą. Jedno jest pewne, jak nie wystartujesz w najbliższym czasie to będę rozpowiadał że jeździsz tym autem tylko na dyskę i to tylko do miejscowości poniżej 120 mieszkańców czyli do rasowej remizy, masz nad łóżkiem plakat Micza Biukanona z owłosionym torsem i lubisz wąsatych chłopców z drugiej zmiany. Wybieraj albo rajd albo reputacja. Na pytanie czy to szantaż odpowiadam TAK to szantaż
  
 


Dave podejmujesz rękawice?
  
 
Musi hasac bo z porzadnej firmy wyjechala Adas, dobre
  
 
Klamka zapadła - Dave startujesz w niedzielę, ja zbieram ekipę do Szuwarka i jedziemy na oglądarę.
Ogień na tłoki ! Nic nie musisz pisać, pokażesz po prostu na kajtku
  
 
Roman dobrze prawi! Niedziela w B-B !!
  
 
tak jak Adam pisze furmanka hasa jak złoto, no może prócz tego że troszkę odcina i trzęsie się przy dużych prędkościach.
przyzwyczajam się do jazdy ośką i już się dobrze czuję za kierownicą.
Coraz lepiej wychodzi mi hamowanie lewą nogą, mimo że już mnie parę prazy obróciło ale będzie ok
Wczoraj wieczorem pojeździłem, znaczy się polatałem (na Vivo ) po odcinkach, na których uczyłem się jeździć maluchem, odpaliłem elektrownie i było zajebiście , raz było ciepło bo jakoś prawy rów dziwnie się zaczął zbliżać ale udało się uff
Dziś przewiozłem moją furious Babcie do Tychów i z powrotem cieniasem na prawym, mówiła że lepiej niż kantem
OK podejmuję rękawicę, zbieram budżet na opony, wpisowe, paliwo i ogień na tłoki, widzimy się w Bielsku
I żeby nie było że Dave to miękka pipa
  
 
Cytat:
OK podejmuję rękawicę, zbieram budżet na opony, wpisowe, paliwo i ogień na tłoki, widzimy się w Bielsku I żeby nie było że Dave to miękka pipa



Yes yes yes !!
  
 
Dave - odcina bo jest seryjny komp, a ze trzesie to dlatego ze felgi sa krzywe. Wez zrob te felgi z poldka bo za niedlugo bedziesz mial wszystkie lozyska do wymiany.
  
 
ok seryjny komp, ale dlaczego jadąc na piątce dokręciłem do tego odcięcia i ledwo co potrafiłem tira wyprzedzić ?
jutro ostatnia szansa żeby budżet zdobyć na start
ciężko to widzę, ale będę walczył do końca
  
 
nie ma że boli, nic to że na vivjotkach trzeba być twardym i podjąć męską decyzję: JADĘ !!!
do zobaczenia jutro w Bielsku
  
 
szczerze ,wg mnie to jest glupota jechac na kajtek do bielska na lysych vivo, tym bardziej ze Szczepan niedawno jechal tam z towarem i bylo bialo... + na droge
  
 
dlatego też ten temat ma taką nazwę
ktoś chętny na przejażdżkę na prawym z wariatem ?
spoko spoko ja sobie radę dam