Nie działa radyjko przy wyłączonym silniku!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Mam Punto 2 i radyjko sony cdx-s2000 i wszystko niby oki podlaczylem to wszystko do oryginalnej seryjnej instalacji, ktora juz byla i wszystko gra tyle ze niewiem czy to normalne w fiatch czy nie ale przy wylaczonym silniku nie dziala mi radyjko wogole...

Czy da sie cos z tym zrobic??? Ja chce sluchac muzy tez jak nei jade!!
Prosze o pomoc co mam robic???
  
 
podlaczyc radyjko bezposrednio do aku...
  
 
Bo masz podłączony przewód przez stacyjkę.
Najczęściej wygląda to tak. Zółty do żółtego a czerwony do czerwonego. Jeśli chcesz żeby grało bez kluczyka to i żółty i czerwony z radia do czerwonego z instalacji.
Pozdro.
  
 
Witam!
Mam taki sam problem! Kupilem wlasnie rocznego golfa V z radiem Sony cdxr3300. Okazalo sie, ze radio to nie dziala na postoju, przy wylaczonym silniku!!! Pytalem w serwisie i udzielili mi nastepujacej odpowiedzi: "nie da sie w tym radiu" i zaproponowali inne! Czy to prawda?! Nie chce mi sie cos w to wierzyc...
Pozdr
  
 
Cytat:
2004-12-19 16:57:06, horror pisze:
Bo masz podłączony przewód przez stacyjkę. Najczęściej wygląda to tak. Zółty do żółtego a czerwony do czerwonego. Jeśli chcesz żeby grało bez kluczyka to i żółty i czerwony z radia do czerwonego z instalacji. Pozdro.



Dokładnie tak! Nie trzeba ciągnąć kabli do akumulatora. Wystarczy zrobić tak jak opisał kolega

Cytat:

2005-07-20 18:26:43, kkp1 pisze:
Witam!
Mam taki sam problem! Kupilem wlasnie rocznego golfa V z radiem Sony cdxr3300. Okazalo sie, ze radio to nie dziala na postoju, przy wylaczonym silniku!!! Pytalem w serwisie i udzielili mi nastepujacej odpowiedzi: "nie da sie w tym radiu" i zaproponowali inne! Czy to prawda?! Nie chce mi sie cos w to wierzyc...
Pozdr



Nie prawda. Chcą Cię zwyczajnie narżnąć na kasę
Wystarczy przepiąć kabelki w instalacji. Według powyższego opisu...
W radyjku są dwa plusy, w instalce auta też, na jednym jest prąd cały czas, na drugim tylko po przekręceniu kluczyka. Wystarczy podpiąć oba z radyjka do tego w którym jest prąd cały czas i będzie wszystko działać
  
 
Kurcze! To chyba nie jest taki powazny problem, zeby nie dalo sie go rozwiazac... Dla mnie (czlowieka, ktory nigdy nie instalowal radia, ale ma troche pojecia o elektronice) wydaje sie oczywistym, ze da sie to zrobic.
Jutro jade do jakiegos elektryka, ktory pewnie zalatwi ta sprawe. Szkoda tylko, ze panowie w serwisie nie dysponuja taka wiedza, bo w tym przypadku akurat nie sadze, zeby chcieli mnie naciagnac na kase - to po prostu brak wiedzy i moze checi.
Pozdr
  
 
eee to raczej elektryka niz elektronika a problem jest bardzo latwy do roziwazania takze do dziela
  
 
Juz ladnie dziala. Jest tylko jeden problem - jak sie zapomni wylaczyc, to po akumulatorze