Jaki alkohol lubicie?? - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Piweczko.
  
 
Ja lubię pić piwko.
  
 
Whisky i ostatnio burbon. Lepszy, bo nie jest sztucznie karmelizowany - cały aromat z naturalnie wypalanych beczek.
  
 
Ja tam lubię czystą i bimberek
  
 
Ja to bardziej Wild Turkey(bourbon) wolę niż piwo czy wódka. Taki szlachetny trunek, który jest dobry na każdą okazję.
  
 
Zawsze preferowałem czysty alkohol, żadne drinki. Najbardziej lubie dobre piwo (z małych browarów), whiskey i bourbona. Ostatnio kumpel poczęstował mnie w te upalne dni sour bourbonem na bazie Wild Turkey 101 i muszę przyznać, że byłem w niebowzięty!
  
 
Ja tam lubię drinki, wódeczka z jakimś soczkiem i jest ok. Piwo to przy grillu lub w plenerze. A tak wieczorem to lubię wypić Ballantine’s z cola
  
 
Piwo, cydry, białe wino i biały wermut.
  
 
Piwo chyba najbardziej ale jeszcze też czasami jakieś winko ale tylko czerwone wytrawne

projekty łazienek
  
 
Jak pijecie alkohol to chociaż przed jazdą sprawdźcie się, żeby problemów sobie nie narobić!
  
 
Ostatnio - Portery z piw
Wina - raczej czerwone wytrawne
Wódy - nie piję.
  
 
Wino półwytrawne i wytrawne, poza tym piwo niektóre marki. Wódka to nie moja bajka, drinki podobnie.
  
 
Najbardziej standardowe piwo jasne
  
 
ja najbardziej lubie słodkie wino, 1 kieliszek na koniec dnia
  
 
Cytat:
2016-08-23 10:18:27, zenonprzemo pisze:
ja najbardziej lubie słodkie wino, 1 kieliszek na koniec dnia



No to już trochę sporo
  
 
nie jak piweczko
  
 
Whisky Ballantine's i Passport No i oczywiście dobry samogon, ale dobry!
  
 
piwo i wino, chyba najbardziej
  
 
czysta
  
 
ja preferuję piwo pszeniczne (głównie Paulaner), jakoś ostatnio najbardziej mi smakuje i najczęściej po nie sięgam.