Jaki alkohol lubicie?? - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Najczęściej piję piwa typu Wiśnica Jagodowa czy Cornelius Grejpfrutowy. Takich zwykłych, nie smakowych nie lubię. I jeszcze oprócz tego najchętniej sięgam po białe wino.
  
 
darmowy jak to mawiają studenci
  
 
Najbardziej lubię piwko Po pracy nie ma lepszego sposobu na zrelakowanie się! Oczywiście wszystko w granicach rozsądku
  
 
Jaki alkohol lubię? - Piwko ;D
Jakie piwko jest najlepsze? Następne.
Oczywiście również w granicach rozsądku
  
 
Czasem piwko czasem wódka, zależy od okazji
  
 
Najlepsze jest whisky, a konkretnie Jack Daniels. Chociaż zimnym browarem po pracy też nie pogardzę.
  
 
Żubrówka jak najbardziej, ale whisky też nie pogardzę.
  
 
Piwa - ale wyłącznie smakowe. Tylko nie Radlery, a prawdziwe typu Cornelius czy Witnica. Wódka smakowa, tylko w drinkach no i białe wino.
  
 
Wino ale tylko słodkie
  
 
Tradycyjnie piwko , wódka
  
 
Lubię whisky ... jednak już zdrowie nie to.
  
 
Obecnie moim faworytem jest Piwo Książęce taka zmiana z ulubionego Żuberka
  
 
Ja preferuję piwo - ciemne i mocne.
  
 
Ja jestem wielkim fanem Jimbeam'a. Polecam każdemu!
  
 
dla mnie łycha jest the best
  
 
hehe a ja wódeczke bardzo lubię, piwko też ale w większych ilościach jest zbyt ciężkie dla żołądka
  
 
Od jakiegoś czasu z piwa tylko małę, rzemieślnicze browary.

Polecam browar z Piaseczna - Perun. Wyśmienite piwo. Z innych - Bojan ma dobre piwa no i Pinta. U siebie w Łodzi mam kilka sklepików gdzie mozna dostać te piwa.

Natomiast koncerniaki przestały mi smakowac - wszystko na jedno kopyto, ot takie cienkie euro-lagery.
  
 
Ja nie będę oryginalny whiskey
  
 
mi jakoś nawet sznaps podpasował , żona przyniosła i dałem się przekonać do spróbowania, mocny nie jest, w smaku dosyć orzeźwiający, za wódką nie przepadam, wolę whiskey, piwo, wino
  
 
Wszelkiego rodzaju whiski