ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE i NOWOROCZNE - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A oto życzenia od niemieckiego klubu lada-fan.de , które można przeczytac na naszej księdze gości:

Hello, we wish all lada-fans of poland a happy new year! Your Site is great! Greetings from Germany Carsten

Miło
paweł
  
 
Witam!
Wszystkim Klubowiczom i fanom marki ŁADA życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Oby ten rok był dla Was wszystkich lepszy od poprzedniego i oczywiście żeby Wasze samochody spawowały się jak najlepiej, żeby ilość wyjazdów była równa z ilością przyjazdów!
Pozdarwiam!
  
 
W tym Nowym Roku
niech Wam szczęście przy boku towarzyszy
jak cień wiosenny...
...czy w dzień jasny...
...czy w noc ciemną...
  
 
Panowie życzę wam w tym nadchodzącym roku taniej benzyny, ciągle rosnącej mocy pod maskami waszych bolidów no i pięknych pasażerek, równie mocno kochających wasze maszyny jak WY.
Życzył wam Marcin z Wrocławia. DExter
P.S
Mike a ty znowu o tym samym.
  
 
No Panowie i Panie zycze Wam aby juz w tym roku wszystko ukladalo sie po Waszej mysli, abyscie mieli jak najmniej problemow z Waszymi Ladziankami oraz wszystkiego innego czego tylko sobie zamarzycie

Pozdrawiam
 
 
Rowniez dolaczam do zyczen, wszystkiego najlepszego dla LADomAniakow

Zeby wam sie ukochane samochodziki sprawowaly na medal
  
 
Wszystkiego najlepszego w 2006 roku dla wszystkich z LKP i waszych Ładnych!!!
  
 
Całemu LKP oraz miłośnikom Ładnych aut życzę udanego i szczęśliwego Nowego 2006 Roku!
  
 
Trochę późno - bo dopiero teraz byłem w stanie wsiąść do auta i wrócić z sylwestra - ale wszystkim Wam życzę aby ten rok był naprawdę szczęsliwy i radosny
paweł
  
 
no to spoznione:
NAJLEPSZEGO WAM WSZYSTKIM!!!!
  
 
Zdrowia , spokoju, wolnosci, miłosci , szczerosci, szczescia ,usmiechu ,zrozumienia , wyrozumiałości , pokory , radosci z dnia codziennego oraz powodzenia w życiu.


arsen
  
 
Ja niezmiennie zycze
NAJLEPSZEGO WAM WSZYSTKIM!!!!
  
 
ZDROWYCH I POGODNYCH śWIąT , POWODZENIA W NOWYM ROKU
ORAZ UDANYCH WYJAZDóW NASZYMI LADNYMI, JAK NAJCZESTSZYCH SPOTKAN W GRONIE ZNAJOMKOW
  
 
NO TO TEZ SIE DOLACZAM , ZDROWYCH I SPOKOJNYCH SWIAT I COBY W NOWYM ROKU DROGI BYLY SZEROKIE I NIEDZIURAWE DLA NASZYCH LADNYCH AUTEK
  
 
No to ja wszystkim też życzę zdrowych wesołych i spokojnych świąt BN, smacznego karpia i wszelkiej pomyślności w nowym roku, zajebistego sylwka, a także zadowolenia ze samochodów...

a sobie życzę wymarzonej łady 110/111/112.
Pozdro dla wszystkich.
  
 
No to ja też taki dołączalski będę i Wam Wszystkim życzę standardowo już Zdrowych i Wesołych, i Spokojnych, i Takich Wymarzonych Świąt Bożego Narodzenia oraz sylwestrowo-noworocznych atrakcji zabawowych i aby ten Nowy Rok przyniósł Wam ze sobą same dobre chwile .

A Mojemu Miłemu Koledze naprawdę szczerze życzę szybkiej przesiadki do 110 .

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2006-12-20 23:50:40 ]
  
 
Więc i moja skromna osoba dołącza się do waszych życzeń. Spokojnych i Wesołych Świąt. Aby wszystko wam się zawsze układało pomyślnie i aby się spełniły wasze najskrytsze marzenia.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 

MARRY CHRISTMAS AND A VERY HAPPY NEW YEAR
oraz mniej bezowocnych kłótni i OT
życzy Sparky i Arii

dOłąCZAM SIę DO żYCZEń



[ wiadomość edytowana przez: arii82 dnia 2006-12-22 08:55:13 ]
  
 
wesolych swiat szczesliwego nowego roku oby byl lepszy zyczy MOTOSZLIF RALLY TEAM mam nadzieje ze spotkamy sie na oesach zaczynamy sezon od kwietnia rajd mazowiecki pozdrawiamy wszystkich
  
 
Trzymamy za was kciuki - jesteśmy waszymi największymi kibicami

a ze swojej strony życze wszystkim użytkownikom LKP, radosnych,pogodnych, sympatycznych, wesołych Świąt.......
Aby rok 2007 był dla wszystkich rokiem szczęśliwym, bez trosk i problemów..........
No i żebyśmy nadal byli zafascynowani naszymi ładziankami....a one zeby odwzajemniały sie życzliwościa i nie psuły sie za często.
Lata lecą a życzenia co roku te same


[ wiadomość edytowana przez: zax dnia 2006-12-21 23:29:48 ]