ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE i NOWOROCZNE - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

  
 
ZDROWYCH ŚNIEGOWYCH SWIAT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2007 ZYCZA ANIA I MENDEL .ABY WSZYSTKIE DROGI OKAZAŁY SIE POMYSLNE DLA NASZYCH ŁADNYCH. I DO SZYBKIEGO ZOBACZENIA.
  
 
...i imieninowe.
Najlepszego życzę
  
 
Panowie przede wszystkim życzę wam zdrowia i spełniania w życiu osobistym jak i zawodowym.
A życzenia przesyłam iście muzyczne, bo pozwolę sobię zacytować piosenkę ze „Zmienników”.

„Jak na koła samochodu
nawijamy życia wstęgę,
gaz do dechy i do przodu
ze zmiennikiem ręka w rękę.

Serpentyny i pobocza wyczuwamy.
Raz na ziemi, raz pod ziemią drogi kręte.
"Radio Taxi, proszę czekać..." - zaczekamy,
coś być musi, coś być musi,
do cholery, za zakrętem.”

DEx
  
 
Wesołych Świąt,dużo uśmiechu,miłości, radości,szczęścia i wrażliwości.
Spełnienia marzeń w nadchodzącym nowym roku ...by nowy rok przywiał kolejne łady do klubu
  
 
Ja rowniez dolaczam sie do zyczen.Zdrowych,radosnych,pogodnych swiat, obfitych prezentow,pelnych brzuchow i trzezwej pasterki
  
 
Życze Wam wszsytkim spokojnych i wesołych swiąt - mamnadzieję, że mino wszsytko kolejny rok będzie dla nas kolejnym rokiem spotkań i rozmów o tym co nas łaczy i cieszy

Pozdrawiam
paweł
  
 
WSZYSTKIM NAJLEPSZEGO
  
 
JA TAKŻE ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA TE ŚWIĘTA I NA NODCHODZĄCY NOWY ROK, ABY BYŁO LEPIEJ NIŻ W TYM ROKU, SAMYCH SUKCESÓW ITP...
POZDR.
  
 
Ja tez sie dolacze i zycze zdrowia przede wszystki, z nim wiele da sie zdzialac a bez niego nic. Pozdrawiam Jasio
  
 
Witam
Ja tez standardowo, życzę Zdrowych i Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku, Klubowiczom, Przyjaciołom, Sympatykom i Kandydatom
  
 
Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego NArodzenia i Szczęśliwego NOwego Roku...
  
 
Zdrowia, spokoju, ,rodzinnej atmosfery, a w nowym roku dystansu do codziennych spraw i spelnienia wszystkich noworocznych postanowien
  
 
Jedzie mikolaj po swiecie, twoj prezent go w d*** gniecie. Wyje*** go gdzies w mroku i tyle z prezntow w tym roku

Wesolych Swiat!!
  
 
Zadumy i refleksji! Spotkan z najblizszymi i wszystkiego pięknego na te Święta! I aby w Nowym Roku się Wam darzyło!
  
 
Wszystkim Klubowiczom i Sympatykom wszystkiego naj,naj,naj.Przede wszystkim zdrowia,spokoju,czasu na refleksję i dla najbliższych.I nadziei na to,że Nowy Rok będzie jeszcze lepszy niż mijający.
  
 
Wszystkim osobom zwiazanym z LKP i ich rodzinom zycze duzo zdrowia, spokoju i radosci w te nadchodzace Swieta Bozego Narodzenia oraz wszelkiej pomyslnosci, wielu sukcesow i zadowolenia z wszystkiego co sie robi.
Pozdrawiam - MisiekNS.
  
 
Witam Klubowiczów i Sympatyków Lady!

Życzę wszystkim ,zdrowych ,bezpiecznych ,radosnych w gronie rodzinym Świąt Bożego Narodzenia oraz wspaniałych prezentów pod choinką.
W nowym 2007 roku spełniania wszystkich marzeń oraz wszelkiej pomyślności.
Pozdrawiam,
TURBO111
 
 
No to wszystkim HAPPY NEW YEAR!!
  
 
No H.N.Y i Sz.N.R ...