[zastava/fiat128sedan]biala deska rozdzielcza... :o

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie wiem czy widzieliśta , ale ja kiedy to zobaczylem zrobilem WIELKIE oczy, popatrzcie sami

==>







i co wy na to , wiecie moze co to za wersja.....??(ze Mediteran to wiem )

POZDRAWIAM
  
 
Calkiem przytulne wnetrze
Moze to wersja exportowa do usa?
  
 
Pisałem już na AK - moi starsi taką kupili w Pewexie w 80 roku była biała i miała właśnie takie wnętrze. POszła w POlskę i ślad po niej zaginął

  
 
A ja napisze podobnie jak na forum 127/128...
Miodna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
hehe może to wersja "Husky"
  
 
Srodeczek ladniutki i kolorek jak na c3
  
 
Cytat:
2005-01-04 22:39:30, -SerU- pisze:
Pisałem już na AK - moi starsi taką kupili w Pewexie w 80 roku była biała i miała właśnie takie wnętrze. POszła w POlskę i ślad po niej zaginął



powiadasz ze byla biala, i miala biale wnetrz, o rany, malo fajnie to wygladalo, taka sniezynka, a powiedz mi jeszcze czy to byla sniezna biel czy lekko kremowe/kremowe ??

Aha no i jaka to byla wersja.....??


[ wiadomość edytowana przez: _dOMAN dnia 2005-01-05 00:13:24 ]
  
 
moze faktyczne wersja exportowa, 128 sport coupe na rynek usa mial w opcji deske w kolorze bezowym, czemu nie zastava?

narazie widzialem na zywo 4 kolory tapicery skajowo ceratowej w zastavie, czarna, brazowa, bezowa i "marchewkowa", wszystkie jednak z czarnym kokpitem.

[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2005-01-05 00:18:15 ]
  
 
Zastavka była śnieżno-biała, wnętrze to był jasny krem, werjsa 1100p, 5 drzwiówka, z cholernie pechowym silnikiem (14 razy wymieniany był na gwarancji wałek rozrządu). Fotele na tych zdjęciach wyglądają jak skóra/skaj a w naszej był to welur albo jego imitacja ( w każdym bądź razie "mechaty" matriał ), boczki drzwi to cerata jak w zwykłych tyle, że jasno kremowa


[ wiadomość edytowana przez: -SerU- dnia 2005-01-05 00:23:49 ]
  
 
I jeszcze jedno-miała fabryczną (o ile pamiętam) konsolę środkową (na radio) też w tym kolorze.
  
 
apropo 128 sport coupe wersione america
  
 
No Zoska jak dla mnie cudowna... jest w niej cos co pociaga... wogole musze ci _dOMAN powiedziec ze twoja tez jest b. ladna...od jakiegos czasu tak sie jej przygladalem fotkom w profilu. A co do tej z bialym wnetrzem... az szkoda tam siedziec, zeby sie nie pobrudzilo
  
 
znalazlem w koncu na dysku zdjecie fabrycznej zosi 1300 w fabrycznych barwach kragujevec crwena zwezda, nie pamietam w ktorym topicu to mialem kleic to wrzucam tu



pi es, slabo widac, ale moze ktos pozna na jakich felgach stoi ta zosia?? podpowiem ze na litere C i to nie cromodora

[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2005-01-05 17:50:53 ]
  
 
To mialo byc chyba w moim topicu o wyscigowce/rajdowce...

Dzieki, jeszcze nie wiem czy bedzie Zoska 1300 czy 128 Abarth ale jak bedzie Zoska to pomysle o czyms takim. Chociaz kanarkowo zolty z czarna matowa pokrywa bardziej mi sie podoba. Jaki to wlasciwie jest kolor? zielony??
  
 
a jo znalazlem takie fotki zosiek rajdowych.......






A to taka mala ciekawostka ZOSKA w Egipcie
  
 
japko , to jest szary kolor taki poprostu ladny szary ciemniejszy troche niz typowy "szary kant" mialem jeszcze lepsze foto tej zosi, poszukam,

  
 
i think it would be nice to mention that pictures of zastava with white interior and zastava on ride are taken from my site http://www.zastava.cz